Bu altcoin 2021 de küresel finans piyasalarındaki en güçlü yatırım olabilir

0 0

Teknik analiz tarihsel verilere dayalı göstergelerle ilgilidir. En bilinen örnekler olarak hareketli ortalamaları veya RSI göstergesini düşünün.

Bizim bu makaledeki analizimiz grafik analizi ve devam eden piyasa etkinliği analizinin benzersiz bir kombinasyonudur. Teknik analizle hiç ilgisi yok.

Aşağıdaki tabloyu yorumladığımızda şu 3 sonuca varabiliriz.

1-Bu özellikle çok hızlı hareket eden bir piyasada (kripto) bir varlık olduğu için çok uzun vadeli bir tersine dönüş modelidir.

2-Tersine dönüş özellikleri yapı ve seviyeler açısından kesinlikle mükemmeldir.

3-Devam eden piyasa faaliyeti yükselmeye yönelik güçlü arzuyu doğruluyor. Bu da genel kurulumla beslenir.

Burada bahsettiğimiz varlık:  XRP

Ve evet son zamanlarda düzelte görmesi iyi bir şey. XRPnin tüm zamanların en yüksek seviyelerinin % 90 altında olmasına rağmen BTCnin tüm zamanların en yüksek seviyelerine yakın yükselmesi yukarı yönlü potansiyeli hakkında önemli şeyler ima ediyor.

Sosyal medyada çok zaman harcayanlar XRPnin çok fazla rakibi olduğunu söyleyecekler ve XRPnin neden kaygı verici bir kripto para birimi olduğu hakkında en az 20 neden söyleyebilirler.

 Ama işte bir benzetme: 15 yıl önce Teslanın iflas edeceğini düşünen insanlar vardı.

Ne oldu? Tesla’nın grafiği önemli ölçüde gelişti ancak yatırımcılar arasındaki karamsarlık devam etti. Tesla 2020nin en karlı yatırım fırsatlarından biri oldu.

XRPnin önümüzdeki 12 ila 24 ay içinde en karlı yatırımlardan biri olacağı tahmininden eminiz. 2021de XRPde çok katlı bir artış bekliyoruz ve belki de çoğu kişinin ancak 2022de hayal edebileceği seviyelere yükselen başka bir yükseliş.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku