Bitcoin piyasasına neredeyse rekor bir hızda sermaye akışı var

0 0

Bitcoin son birkaç hafta içinde yükseldi. Coin yalnızca son beş hafta içinde yaklaşık yüzde 50 arttı. Willy Wooya göre sermaye Bitcoin piyasasına neredeyse rekor bir hızla akıyor.

Woo özellikle ortalama Bitcoin yatırımcısının tahmini maliyet temelini izleyen Gerçekleştirilmiş Fiyat metriğine işaret etti.

Willy Woo: Bitcoin ve rekor sermaye akışları

Bitcoin son birkaç hafta içinde yükseldi. Yalnızca son beş hafta içinde önde gelen kripto para birimi ABD doları karşısında yüzde 50 değer kazandı ve temelde diğer tüm varlıklardan daha iyi performans gösterdi.

Bitcoin şu anda 16 bin doların üzerinde işlem görüyor. Eylül ayında görülen 9 bin 800 dolar baz alındığından bu çok ciddi bir yükseliş anlamına geliyor.

 Willy Wooya göre sermaye Bitcoin piyasasına neredeyse rekor bir hızla akıyor.

Önde gelen analist geçtiğimiz günlerde verilerine göre Bitcoin piyasasına giren ve fiyatları artıran bir sermaye akışı olduğunun bariz olduğunu belirtti. Bitcoin yatırımcılarının ödediği tahmini ortalama maliyet temelini izleyen Gerçekleşen Fiyat metriğine işaret etti. Aşağıda görülen tabloya atıfta bulunarak analist şunları söyledi:

“Gerçekleşen Fiyat piyasanın BTCleri için ödediği ortalama fiyatı tahmin ediyor. Şimdi bu döngü için en dik eğiminde yani Bitcoine sermaye akışı son boğa piyasasından bu yana en yüksek oranda. (Geçen yılın 4 000 – Dolar-14.000 Dolar hareketinden daha yüksek; mevcut hareket daha organik.). Bu yorum uğruna “organik” kelimesini tanımlayacağım. Organik fiyat hareketi BTC fiyatı yatırımcı sermayesinin girip çıkmasıyla yakından takip ettiğinde gerçekleşir. İnorganik BTC fiyatı kısa vadeli türev tüccarların hakimiyetindedir. “

Diğer faktörler

Bitcoinin Gerçekleşen Fiyatındaki artan güç analistin son zamanlarda gördüğü tek iyi işaret değil. Kısa süre önce devam eden rallinin büyük yatırımcılar tarafından katalize edildiğini belirterek bu ralliyi etkileyen kurumsal para olduğunu öne sürdü:

Bu ralliyi kim satın alıyor?

Akıllı para… Yüksek Net Değere Sahip Bireyler. Yukarı doğru büyük bir sıçrama yapan yatırımcılar arasındaki ortalama işlem değerini görebilirsiniz. OTC masaları da bunu görüyor. Bitcoin hala boğa koşusunun gizli aşamasında. “

Woo kısa süre önce Bitcoinin son fiyat hareketinin teknik açıdan düşüş olarak görülebileceğini belirtti ve düşüş yönlü bir RSI farklılaşmasına ve diğer talihsiz sinyallere işaret etti.

Woo gerçekten önemli olanın zincir üzerindeki temellerin kripto para birimi için yükselişe geçtiğini vurgulayarak bu konu hakkında ikazda bulundu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku