Bu açıklama kripto para yatırımcılarını kızdıracak cinsten

0 1

Robinhood ve Uberin melek yatırımcısı Jason Calacanis neredeyse tüm kripto projelerinin hayal dünyasında yaşan kişiler veya salaklar tarafından yürütüldüğünü düşünüyor.

Önde gelen melek yatırımcı ve internet girişimcisi Jason Calacanis altcoin projelerinin yüzde 99unun vasıfsız kişiler tarafından yürütülen çöpler olduğunu ancak yüzde 1in dünyayı değiştirme gücüne sahip olduğunu umuyor.

XRP ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Calacanis 27 Haziranda yaptığı Twitter paylaşımında; “Dünyadaki kripto projelerinin neredeyse tamamı ortalamanın altında becerilere sahip “niteliksiz aptallar” veya “tokatçılar”ın kontrolü altındadır. Müşterileriyle konuşabilmek için geriye kalan 1inin ürünlerini sunmasını bekliyorum” ifadesini kullandı.

ALTCOİNLER DAHA İYİ PERFORMANS GÖSTERİYOR

Cointelegraph geçen hafta Aave (LEND) ve MakerDAO (MKR) dahil olmak üzere birçok altcoinin çift haneli kazançlar kaydettiğini bildirdi. Bunların birçoğu Bitcoinden (BTC) daha iyi performans gösterdi.

Öte yandan Calacanis yakın zamanda Anthony Pompliano’ya verdiği mülakatta tasarruflarının yüzde 3’üne kadar BTCye yatırım yapmaya istekli olabileceğini söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku