Bu haber önemli para birimine hareket getirdi

0 0

Önde gelen kripto para borsası Binance yeni dalgaya hazırlık olarak bugün tarihindeki en büyük sistem güncellemesini tamamladı. Borsa kurucusu ve CEOsu Changpeng Zhao platformun artık çok daha hızlı olduğunu söyledi.

Kodun tamamı yeniden yazıldı: “10 kat daha hızlı”

Zhao tüm kodu yeniden yazdıklarını ve eşleştirme motorunu yeni bir programlama diline geçirdiklerini ifade etti. Bu güncelleme için iki yıldır çalıştıklarını vurgulayan Binance CEOsu yeni sistemin öncekinden 10 kat daha hızlı olduğunu belirtti.

Borsadan birkaç gün önce yapılan açıklamada pazar günü sistem güncellemesinin yapılacağı ve yaklaşık iki saat süreceği bildirildi.

Öte yandan bir kripto para birimi işlemcisi Binanceın sistem güncellemelerinin Bitcoin fiyatındaki büyük hareketlerle ilişkili olabileceğini gösteriyor. Paylaşılan. Bu grafiğe göre Binancede yapılan sistem güncellemelerinden sonra hem düşüş hem de yükseliş yönünde güçlü hareketler getirdi.

Bugünkü güncellemenin etkisiyle Binance Coin (BNB) 15 dolardan 15.5 dolara yükseldi.

Son 24 saat içinde dünyanın en büyük kripto borsası Binancede 3 milyar 250 milyon dolarlık işlem yapıldı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku