Bu 7 Altcoin Son Bir Hafta İçerisinde Yüzde 100 ün Üzerinde Artış Kaydetti

0 0

Bitcoinin devasa boğa koşusu devam ediyor ve lider kripto para birimi tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 42 bin dolar seviyesini geçmeyi başardı

Bitcoinin destansı boğa koşusu altcoin piyasasında doğrudan bir etkiye sahip. Son yedi gün içinde piyasa değerine göre ilk 100de yer alan yedi kripto para birimi yüzde 100 veya daha fazla oranda artış gösterdi.

Nano en fazla artan kripto para birimi ve geçen hafta yüzde 325 artış kaydetti. Dijital varlık sıfır ücret ve minimum donanım kaynağı gereksinimi ile hızlı işlemleri kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. CoinGeckonun son rakamlarına göre 587 milyon doların biraz altında bir piyasa değerine sahip.

 Stellar ikinci sırada yer alıyor. Geçen hafta yüzde 145 artış gördü. Stellar ayrıca ucuz ve hızlı işlemleri kolaylaştırmak için tasarlanmıştır ve kullanıcıların özel stabilcoin ihraç etmelerine olanak tanır. Şu anda yaklaşık 7 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Geçtiğimiz haftanın üçüncü ve dördüncü sıradaki en çok kazananları olan Loopring (LRC) yüzde 128 ve Status (SNT) yüzde122 oranında artış kaydettiler.

Status Ethereumdaki merkezi olmayan uygulamalara erişime izin verecek şekilde donatılmış mobil cihazlar için bir işletim sistemidir. Piyasa değeri 263 milyon doların biraz üzerindedir. Loopring hızlı ve ucuz bir merkezi olmayan borsaya güç sağlamak için tasarlanmış Ethereum üzerine inşa edilmiş bir protokoldür. Loopring’in piyasa değeri yaklaşık 482 milyon dolar.

Hafta başında büyük bir boğa koşusunun ardından Dogecoin yüzde 109 artışla beşinci sırada geliyor.  

Reserve Rights Token (RSR) yüzde 108 ve Solana (SOL) yüzde 108 kazançla bu haftanın en çok artan altıncı ve yedinci kripto para birimi oldular. RSR Rezerv Protokolünün değişken tokenidir ve stabilcoin RSVnin değerini dengelemek için tasarlanmıştır. Solana saniyede 65 bin işlemlik en yüksek kapasiteye sahip yüksek performanslı bir blockchaindir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku