Bu 3 Altcoin Mart Ayında Bitcoin’i (BTC) Geride Bıraktı! Peki Ralliler Devam Edecek mi?

0 95

Bitcoin (BTC) performansı,  Chiliz (CHZ) , Verasity (VRA) ve Kelver (KVL) gibi altcoinlerin yanında geride kaldı. Sene başından bu yana, Verasity yüzde 2,280, Kelver yüzde 877 ve Chiliz yüzde 2,260 oranında artış kaydetti ve bu kripto para birimlerinin parabolik boğa koşularının devam etmesi bekleniyor.

Verasity Boğa Koşusu Devam Edecek

Verasity fiyatı, 12 Mart’tan itibaren dört günde yaklaşık yüzde 340 artarak mükemmel bir performans gösterdi. Yerel bir zirveye ulaştıktan sonra, altcoin bir konsolidasyona girdi. Mart ayındaki performansın önümüzdeki haftalarda da sürmesi bekleniyor.

 

Kelver Fiyatı Yükselişe Geçti

Kelver fiyatı, 5 -11 Mart arasında yüzde 620 artarak bayrak direği oluşturdu. Bu teknik oluşum, bayrak direğinin 0,13 dolarlık çıkış noktasına eklenen yüksekliği olan yüzde 86’lık bir artış öngörüyor. Bu hedef KLV’yi 0,25 ABD dolarına yükseltebilir.

Bu kritik Seviyeler Tutarsa ​​Chiliz Fiyatı Tekrar Yükselebilir

Chiliz fiyatı, agresif satıcıları harekete geçiren 0.95 dolar’da yerel zirveye ulaştığından bu yana bir dizi düşük seviye oluşturdu. Şimdiye kadar, boğalar 0.49 dolar’da yatay bir destek seviyesi yaratan bu küçük düzeltmeleri savunuyor gibi görünüyor.

Bununla birlikte, düşüş senaryosunu tamamen geçersiz kılmak için, yükseliş ivmesinin Chiliz fiyatın 50 SMA’da 0.58 dolar’ı kırması gerekiyor. Böyle bir durumda 0.58 doların üzerindeki kesin kapanış, düşüş görünümünü geçersiz kılacaktır ve CHZ tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.95 dolar’ı yeniden test etmek için yükselişine devam edebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku