BTC nin geleceğini belirleyecek olan makro ticaret aralığı

0 1

Bitcoin ve kripto para piyasası son birkaç hafta boyunca görülen momentumu korumak için mücadele ediyor.

BTCnin haftalık rallisi ilk olarak geçen hafta 12.000 dolara kadar keskin bir yükseliş gördüğünde yavaşlamaya başladı ve daha sonra 11.000 dolara indi.

Bu düşüş yakın vadeli görünümüne ciddi bir darbe vurdu ve konsolidasyon aşamasına yol açtı.

Analistler bu durumun BTCnin 11200 dolar ile 12200 dolar arasında geniş bir işlem aralığı oluşturmasına yol açtığını belirtti.

Bir yatırımcı bu seviyelerden hangisinin ilk önce kırıldığını kriptonun makro trendi hakkında önemli bilgiler sunacağını açıkladı.

BTC yükselmek için mücadele ediyor

Haber yazımı sırasında Bitcoinin mevcut fiyatı 11.650 dolardan biraz daha fazla işlem görüyor.

Bu durumun son birkaç hafta boyunca işlem gördüğü fiyatla ilgili olduğu söyleniyor – 11.000 doların ortasından yukarı doğru bir bölgede dalgalanırken net bir momentum elde etmek için mücadele ediyor.

BTCnin şu anda geçen hafta birçok durumda destek olarak belirlenmiş bir seviyede işlem gördüğünü belirtmek gerekiyor.

Buradaki yaşanan bir düşüşün daha derin bir geri çekilmeye neden olabilmesi olası görünüyor.

Bitcoinin düşüş trendini azaltarak yükselmesi durumunda analistlerden biri 12.000 dolar civarında bir hedefle 10000 dolar bölgesini kısaltmak istediğini belirtti.

Bitcoinin bir sonraki trendinin nerede olabileceği hakkında konuşurken önde gelen bir yatırımcı yeni oluşturulan bir aralığın üst ve alt sınırlarına nasıl tepki verdiğini görmek için takip etiiğini açıkladı.

Bu aralık 11200 dolar ile 12200 dolar arasında bulunuyor.

“Bitcoin Ağustos ayının başından bu yana hala bir aralıkta işlem görüyor 11.2 k veya 12.2 klik bir kırılma oldukça açık bir şekilde tanımlanmış riskle uzun veya kısa bir kırılma olacak. Genellikle itici güçler çok sık olduğu için aralığın ortasında pozisyon almaktan hoşlanmıyor. “

BTC bu işlem aralığının üst sınırında bir ret ile karşı karşıya kaldığı içinyakında 11200 doları test etmesi muhtemeldir.
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku