BTC için gözler 31 Ekim cadılar bayramında

0 0

Bitcoin Cadılar Bayramı gecesi gerçekleşecek Ekim aylık kapanışına sadece bir hafta uzaklıktadır. 31 Ekim Cadılar Bayramı gecesi şeker korku ve şakalarla bilinmesine rağmen piyasa değerine göre önde gelen kripto para birimi 14.000 Doların üzerine çıkabiliyorsa yatırımcılar bir muamelenin tadını çıkaracak.

Bitcoin Ekim Aylık Mum Kapanışı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesiyle Sonuçlanabilir

Bitcoin fiyatı bu haftanın başlarında kripto para birimini 2020nin en yüksek seviyesine gönderen gün içi bir mumdan sonra 12.000 doların çok üzerinde işlem görüyor. Bununla birlikte en üst sıradaki kripto varlığı fitilden fitile ölçüm yaparsanız 2019 zirvesine göre yeni bir zirve yapamadı.

Ancak yalnızca yakın bir temel gösteren bir çizgi grafiğe geçerken Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesini belirlemekten yalnızca birkaç yüz dolar uzakta bulunuyor.

Bu 31 Ekim ayını Cadılar Bayramını BTC için anlamlı kılıyor.

Çizgi grafik aynı zamanda direnç testinin çok net bir şekilde yeniden test edildiğini gösteriyor ve daha yükseğe çıkmadan önce destek olduğunu doğruluyor. Piyasanın önde gelen kripto para birimi 13.950 Doların üzerinde kapanırsa yeni boğa piyasası patlaması yüksek ihtimaldir.

Aşağıdaki direnç seviyesi gibi yeniden test yapılması muhtemeldir o zaman oradan Bitcoin için yarış başlaması muhtemeldir.

En İyi Kripto Para Birimi “Cadılar Bayramı Etkisinden” Yararlanacak mı?

Piyasalar döngüsel ve hatta davranışlarında mevsimseldir. Örneğin “Mayıs ayında sat ve git” diye bir söz vardır.

Ancak altı ay sonra mevsimsellik nedeniyle “Cadılar Bayramı etkisi” çoğu varlık için daha yüksek performans gösteren aylar olma eğiliminde olan şeyi başlatıyor.

2017nin dördüncü çeyreği Bitcoini bir anda 20.000 Dolara götüren çeyrek oldu ve bunun tekrar olması mümkündür.

Aşağıdaki aynı aylık çizgi grafiğine göre son ayı piyasası ve boğa piyasası kırılımıyla neredeyse aynı yapıyı gösteriyor.

Bitcoin fiyatı yıl yeniden dönene kadar ilk birkaç aylık denemesini tüm zamanların en yüksek seviyesinde tamamlayamadı. O noktada seçim belirsizliği havayı temizledi ve Bitcoin o noktada direnişin içinden geçmekte özgürdü ve asla arkasına bakmadı.


 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku