BTC, haftalık kapanış için 10.000 Dolarlık desteğini koruyor

0 0

Bitcoin ile birlikte kripto para sektöründe son zamanlarda karmaşık bir fiyat hareketi görünüyor. Bitcoin 9.900 Dolarlık düşüşe geçmeden önce 12.400 Dolar oldu.

Analistlere göre BTC en düşük seviyeyi uzun vadeli alt limit olarak belirleyecek. Ancak bu öngörünün gerçekleşip gerçekleşmeyeceği haftalık kapanışın seyrine bağlı olacak.

Yatırımcılardan biri 10.000 Doların üzerindeki bir haftalık kapanışın BTCnin orta vadeli görünümünü destekleyerek yükselişin başlayacağını düşünüyor.

BTC haftalık kapanışa doğru önemli destek seviyesini savunuyor

Haber yazımı sırasında Bitcoin fiyatı 10180 Dolarda yer alıyor. Bu fiyat son birkaç gün boyunca işlem gördüğü fiyat civarındadır.

Bu alana yapılan her düşüşü alıcıların absorbe etmesinden dolayı 9.900 Dolar ile 10.000 Dolar arasındaki destek çok önemli oldu.

Analistler önümüzdeki birkaç saatin haftalık kapanışı belirleyeceği için önemli olduğuna işaret ediyor.

BTCnin kısa vadeli fiyat hareketi ise olumlu sinyaller veriyor.

BTCnin gücünü koruması için 10.000 Dolar üzerinde olması gerekiyor

BTCnin kısa vadeli görünümü ile ilgili değerlendirmede bulunan bir analist önümüzdeki hafta yükselmek için gerekli olan tek şeyin 10.000 Dolar seviyesinin üzerinde sürekli bir işlem yapmak olduğunu belirtti.

“BTC: Mart ayından bu yana haftalık grafik için en büyük geri çekilme oldu ve IMOYA ihtiyaç vardı. Son üç hafta içinde şu ana kadar % 21 ve bugün haftalık kapanışta 10.000 Dolara tutunmaya çalışıyor açıklamasını yaptı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku