BTC de yaşanan durağanlık sürecinde yükseliş potansiyeli gösteren 5 Altcoin

0 0

Yatırımcı ve analist Michaël van de Poppe 19 Ağustos tarihinde YouTube üzerinden paylaştığı değerlendirme videosunda Bitcoinin 12.400 Dolar altına düşüşüyle birlikte az bilinen ve yükselme potansiyeli bulunan Altcoinleri açıkladı.

1. LTO Network / BTC

Blockchain platformu LTO Network (LTO) tokeninin avantajlı olduğunu söyleyen Poppe yatırımcıların satın alma fırsatıyla ilgili olarak 680 ile 720 Satoshi değerini izlemesi gerektiğini belirtti.

Beklenen momentumu geçtiği takdirde 1.170 Satoshi seviyesine kadar yükselişin mümkün olabileceğini aktardı.

                                                                                
2. VIDT Datalink / BTC

Son zamanlarda düşüş trendinin başladığı VIDT Datalink için analist satın alma tavsiyesinde bulunmadığının altını çizerek gerilemenin dikkate alınması gerektiğinden söz etti.

Özellikle 5.000 ile 6.000 Satoshi civarlarının dipten satın alma fırsatı sunduğunu ileten Poppe uzun vadede yakalanacak olası rallinin 14.494 Satoshi seviyesine kadar yükselebileceğini söyledi.

3. WazirX / Bitcoin

Poppe Hindistan merkezli kripto para borsası WazirX için geliştirilen token WRXin temkinli bir şekilde yatırım yapılabileceğini düşünüyor.
Analist yatay seyrin sürmesi durumunda fiyatın 1.100 ile 1.400 Satoshi arasında sıkışabileceğini aktardı.

Poppe son olarak kritik bir seviye olan 1.145 Satoshi değerinin aşağı yönlü kırılması halinde 780 Satoshi değerine kadar bir düşüşün yaşanacağını söyledi.

4. Origin Protocol / Bitcoin

Poppeye göre ticaret platformu Origin Protocol (OGN) tokeninin dip seviyelerden satın alma potansiyeli bulunuyor. Kritik destek noktasının ise 2.600 Satoshi olduğunu söyledi.

OGN piyasasına girmek için 2.750 Satoshi seviyesinin uygun olduğunu söyleyen Poppe varlığın 6.000 Satoshi seviyesine kadar yükseliş potansiyeli olduğunu dile getirdi.

5. DigiByte / Bitcoin

Poppe DigiByteın tokeni DGB fiyatının 220 ila 230 Satoshi seviyelerinde olduğu zaman yatırım yapmanın mantıklı olduğunu düşünüyor.

Varlığın 377 Satoshiye kadar yükseliş potansiyelinin olduğuna da vurgu yapan analist 224 Satoshi desteğinin kaybedilmesi durumunda 150 Satoshiye kadar düşme ihtimalinin olduğunun da sinyalini verdi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku