BTC, çok önemli bir seviyeyi kırdığı takdirde, yakında artış zamanı olabilir

0 0

Kripto para piyasası ve Bitcoin analistler seçim sonuçlarını beklerken geçen hafta konsolide oldu.

BTC 13.800 Dolarlık direncin üzerine çıkmak için mücadele ediyor.

Satış baskısının oldukça yoğun olduğu 13.800 Dolar ile 14.000 Dolar aralığının üzerinde bir kırılma büyük ihtimalle bir sonraki adımı daha yüksek tutacak.

Bir yatırımcı 13.950 Doların üzerindeki bir kapanışın Bitcoinin ne zaman artış sağlayacağını ve bazı büyük yükselişleri görmenin mümkün olabileceğini belirtti.

BTC seçim günü endişelerine rağmen daha da yükseldi

Bazı Bitcoin boğaları BTCnin bugünkü seçimi takip eden saatlerde herhangi bir yoğun ayı türbülansı görmesinden fazla çekinmiyor.

Bitcoin 13.700 Dolar ile % 1in biraz üzerinde işlem görüyor. Söz konusu seviye bu sabah belirlenen 13.400 Dolarlık düşük seviyelerden kayda değer bir artışın yaşandığını gösteriyor.

Boğaların fiyat hareketlerini tam olarak kontrol ettiğini gösteren 13.000 Doların altındaki bölgedeki güçlü destek umut verici bir tabloya işaret ediyor.

Analist: BTC için artış zamanı

Bitcoinin son yükseliş trendinin büyük bir uzantısını devam ettirmek için 13.960 Dolar yukarıda kapanması gereken en önemli seviye olarak geçiyor.

Bir analist yakın tarihli bir tweetde şu anda Bitcoinin kısa pozisyona geçmeyeceğini açıkladı.

“Temel seviyeyi kırmadıkça kısa pozisyonla ilgilenmiyorum. 13.950 Dolar önemli bi seviye ve bunu gectikten sonra BTCnin önünde hiçbir şey duramaz.

Önümüzdeki birkaç günün Bitcoin ve geri kalan piyasa ile ilgili 2020nin sonlarında nereye gideceğine dair bazı ciddi bilgiler vermesi gerekiyor.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku