ETH, 445 Dolara doğru yükselişe geçebilir

0 0

Altcoin piyasası ile birlikte Ethereum son birkaç hafta içinde daha küçük dijital varlıkların Bitcoin tarafından görülen momentuma uymamasıyla birlikte yatay ticarette seyretti.

Yatırımcıların altcoin gibi yüksek riskli varlıklara yönelmelerinden önce Bitcoinin sermaye girişinin coğunu kaptığı erken aşamadaki yükseliş sırasında görülen genel trendi yansıttığı için Ethereumun düşük performans göstermesi beklenmedik bir durum değildir.

Bitcoin rallinin sürdürülebilir olduğunu kanıtladığı için yatırımcıların yakında Ethereum ve düşük performans gösteren diğer kripto para birimlerine daha fazla sermaye yönlendirmeye başlaması bekleniyor.

ETH BTC 13.800 direncini yeniden test ederken konsolide olmaya devam ediyor

Ethereum mevcut durumda 382 Dolar seviyesinde yer alıyor. Bu son birkaç gün boyunca işlem gördüğü fiyat civarındadır.

Bu arada Bitcoin geçen hafta yükseliş trendini bastıran 13.800 Dolarlık kritik direnç seviyesini tekrar test etmeye çalışıyor.

Eğer bu seviye sıkı bir şekilde kırılırsa varlığın daha önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru gitmesi olasıdır.

Analist: ETH önümüzdeki haftalarda 445 Dolara doğru yükselecek

Analistlerden biri Ethereum’un Bitcoin’in ciddi şekilde düşük performans gösterme eğiliminin artan satın alma baskısı nedeniyle sona ermek üzere olduğuna inanıyor.

Yükselişini yavaşlatan yoğun bir dirençle karşı karşıya kalmadan önce 445 Dolara doğru bir harekette bulunacağını düşünüyor.

“ETH: Kötü görünmüyor. Geçen haftaki en düşük mavi haftalık talebe dönüştü. Mavinin üstünde yer aldığı sürece 445 Dolara yükselmesi bekleniyor. Ne elde edeceğimizi göreceğiz. 

Bitcoin seçimden sonra istikrarlı kaldığı ve daha da yükseldiği sürece Ethereum ve diğer altcoinlerin yakında daha da yükseleceği konusunda güçlü bir şans bulunuyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku