Bitcoin, Bill Gates in konumunu sağlamlaştırır

0 0

Galaxy Digitalin kurucusu ve CEOsu Mike Novogratz Bill Gatesi tüm zamanların en iyisi olduğu için övdü. Bununla birlikte multi-milyarderin Bitcoine sahip olması durumunda bu durumun sağlamlaştırılabileceğini belirtti.

Tek eksik parça Bitcoin

Ünlü hedge fon yöneticisi Microsoftun kurucu ortağı Bill Gatesin BTCye sahip olup olmadığını merak etti; çünkü Novogratz böylece Bill Gatesin bir hayırsever ve yatırımcı olma başarılarını pekiştirebileceğini düşündü ve bir tweet aracılığıyla şöyle dedi:

“Bill Gates tüm zamanların en iyisi ve büyüğüdür. İnanılmaz bir şirket kurdu inanılmaz bir yatırımcı ve dünyanın en büyük hayırseveridir. Onun sarsıldığını hiç görmedim. Bir ayda çoğumuzun iki yılda okuduğundan daha fazla okuyor. BTCnin sahibi olup olmadığını merak ediyorum. Bu onu sağlamlaştırır.”

Bill Gates Bitcoine karşı net bir bakış açısına sahip değil

Bill Gates Bitcoin ile ilgili karışık tepkiler gösterdi. Örneğin 2014 yılında BTC fiyatı yaklaşık 800 Dolar iken bu düşük fiyatın onu heyecanlandırdığını kabul etti. Ayrıca Bitcoin fiziksel olarak mevcut olmadan büyük işlemleri kolaylaştırdığı için heyecanlandı.

Bununla birlikte bir Reddit forumu sırasında Bitcoin gibi kripto para birimlerinin uyuşturucu kaçakçılığını kara para aklamayı ve vergi kaçakçılığını kolaylaştırmak için kullanıldığını belirtti. 

Bill Gates Jeff Bezos Joe Biden ve Elon Musk gibi diğer yüksek profilli figürler Temmuz ayında kendilerini bir Bitcoin aldatmacası içerisinde buldu. Bildirildiğine göre kripto dolandırıcıları 100.000 Dolarlık kripto çaldı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku