BTC borsa bakiyeleri iki yılın en düşük seviyesinde…

0 2

Dünyanın ilk kripto para birimi olan Bitcoin günümüzde birçok kişi tarafından önemli uzun vadeli bir yatırım olarak görülüyor.

Borsalardaki Bitcoin oranındaki düşüş birçok yatırımcının uzun vadede elinde tutarak ve varlıklarını borsalardan soğuk depoya taşımaları yoluyla güvence altına alabileceğini gösteriyor.

Pürüzsüz bir düşüşün aksine balinaların büyük miktarda Bitcoin sağladığını gösteren birkaç çıkış patlaması oldu. Piyasa düzeltmelerini azaltma olasılığı göz önünde bulundurulduğunda borsalarda Bitcoin azlığı kripto piyasaları için olumlu bir etken olarak görülüyor.

Büyük işletmeler Bitcoine yoğun bir şekilde yatırım yapıyor ve diğer bazı kripto para birimi projeleri üst düzey pazarlamaya çok para yatırıyor. Geçmişte son derece riskli olarak kabul edilen şans oyunları günümüzde bir yatırımcının portföyünün önemli bir parçasını oluşturuyor.

Borsadaki düşüşte kripto yatırım fonları ve merkezi olmayan borsalar gibi faktörlerin de dikkate alınması gerekiyor. Kripto yatırım fonları 23 Eylül itibariyle 5.5 milyar Dolarlık yönetim altında Grayscale raporlama varlıkları ile madencilerin üretebileceğinden daha fazla BTC alıyor.

Defınin yükselişi ile birlikte Ethereumda tutulan Bitcoin miktarı DeFi genelinde yaklaşık 108.000 BTC olarak kaydedildi.

Bitcoine kurumsal yatırımdaki artış büyük miktardaki fiat para birimlerini Bitcoine taşıyan MicroStrategy gibi şirketler göz önüne alındığında Bitcoine olan talep arzı karşılıyor. Sermaye akışındaki bu artışla yakında Bitcoin fiyatında daha az volatilite görülmesi mümkündür.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku