BTC ağ etkinliği, tüm zamanların en yüksek seviyesinde…

0 0

Kripto piyasası ve başta Bitcoin 2017 yılından bu yana görülen en yoğun boğa piyasalarından birini yaşıyor.

Tüm zamanların en yüksek seviyelerinde olan kripto para birimi olarak yalnızca Bitcoini baz almak yeterli değildir kripto piyasasının geri kalanında da bir yükselişin göründüğünün altını çizmek gerekiyor.

Ethereumun 500 Doların üzerinde kırılma yaşaması Defi sektörünün de daha yüksek bir seviyeye çıkmasını sağladı ve tüm blue chip Defı varlıkları toplu piyasadan daha iyi performans gösterdi.

BTC 19.000 Dolara doğru yükseliyor

Bitcoin haber yazımı sırasında 18.700 Dolar ile % 4ten fazla işlem görüyor. Bu sadece birkaç gün önce 17.400 Dolarlık son düşük seviyelerden büyük bir yükselişe işaret ediyor.

BTC önceki 18.600 Dolar direncini desteğe çevirmeye çalışıyor. Bunu yapmasına bağlı olarak önümüzdeki gün ve haftalarda büyük bir momentumun görülmesi mümkündür.

BTCnin network durumu artıyor

Bir veri toplayıcı yakın tarihli bir tweetde Bitcoinin ağ sağlığının tüm zamanlarda görünen en yüksek seviyelere ulaştığını açıkladı.

Bu on chain aktivitenin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasıyla birlikte gelir ve aktif Bitcoin adresleri Ocak 2018den bu yana görülmeyen seviyelere ulaştı.

“Bitcoin on-chain etkinliği tüm zamanların en yüksek seviyelerine yaklaşıyor. Ocak 2018den bu yana en yüksek değer olan aktif BTC adresleri 1.19 milyon Dolardı.”

Yakın vadede tüm piyasa trendlerinin büyük ölçüde Bitcoinin yaklaşmakta olan günlük kapanışına bağlı olacağı ancak muazzam makro momentum bu yükseliş trendinin kalıcı olduğunu gösteriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku