BSN, birbirine bağlı bir ağ olarak devam edecek

0 0

Çin Blockchain Servis Ağı (BSN) ayrılmadıklarını farklı yönetim yapılarına sahip olarak farklı gruplarda çalıştıklarını söyledi.

BSN kısa bir süre önce Çin yasalarına uygun kamu blok zincirine bakacağı ve bir diğerinin uluslararası ekosistemleri kapsayacak daha esnek kamu blok zincirleri geliştireceği fikriyle iki farklı grup kurdu.

Red Date Tech tarafından yönetilen Bsn-International uluslararası blok zincirleri ile ilgileniyor. BSN-Çin ise mevcut BSN Kalkınma Derneği tarafından yönetiliyor.

Red Date Techin CEOsu Yifan He iki grubun dünyayı ve Çini kapsayan bir küresel BSN ağı üzerinde çalıştığını ve birimlerin ayrılmadığını söyledi.

“Her ülkenin özellikle gizlilik güvenlik ve veri yerelleştirme kuralları da dahil olmak üzere internetin dağıtımını ve kullanımını düzenleyen yasa ve düzenlemeleri vardır. BSN küreselleştikten sonra bu aynı politika türleriyle uyumlu olması gerekiyor. Her ülkede veya bölgede tüm BSN operasyonlarının yerel yasalara ve yönetmeliklere uyması gerekecek. Çinde kamuya açık izinsiz blockchain ağlarının konuşlandırılması konusunda açık bir düzenleyici kısıtlama var. BSNnin küresel birlikte çalışabilirlik ağı olması gerektiğinden Çindeki bu kurallara uymalı aynı zamanda uluslararası kamu zincirleri gibi diğer blockchain ekosistemlerini barındıracak kadar esnek olmalıdır.”

Buna ek olarak BSN tüm özel ve kamusal yapıları birleştirerek blockchain internetinin omurgası olarak benzer bir internet paradigmasını katalize edeceğini açıkladı.

BSN International ülkedeki ağın yönetim organından bağımsız bir yönetim organına sahip olsa da bunun artık Çinde BSN ile entegre olmadığı anlamına gelmediğini söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku