Binance, kripto banka kartlarının dağıtımına başladı

0 4

Binance CEOsu Changpeng Zhao Binance Cardın 24 Temmuzda sınırlı sayıda olacak şekilde gönderimine başlandığını duyurdu. Bununla ilgili olarak 25 Temmuz tarihli tweetinde Binance Card ile ilgilenen bir topluluğa “Bu kart dün itibariyle sınırlı miktarda gönderilmeye başlandı” dedi.

Kripto endüstrisindeki en büyük isimlerden biri olan Binance Nisan 2020de Binance Card olarak adlandırılan kripto banka kartı için yaptığı planları aktardı. Şirket Temmuz raporuna göre Binance Card planlarına istinaden Business Swipeı (SXP) satın aldı.

Zhao ürünün ilk deneyinin bir parçası olarak Temmuz ayında bir Twitter gönderisinde açıklanan ödeme seçeneğini test etti.

Binance 14 Temmuza kadar bazı Avrupa bölgelerinde Ağustos ayındaki kart lansmanını duyururken Bitcoin ve Binanceın BNB varlığı da dahil olmak üzere dört dijital varlıkla (BTC SXP BUSD) uyumluluğu belirlediğini açıkladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku