Borsalardaki toplam Bitcoin miktarı iki yılın en düşük seviyesinde…

0 4

Glassnodedan alınan verilere göre tüm büyük kripto borsalarındaki Bitcoin bakiyesi Ağustos 2018den beri görülmeyen seviyelere düşerek 27 ayın en düşük seviyesine ulaştı. Borsalardaki mevcut bakiye 2.3 milyon Bitcoin olarak kaydedildi.

Tüm borsalardaki toplam Bitcoin miktarı 2014ten bu yana istikrarlı bir şekilde artış gösterdi. Bu yılın Ocak ayında yaklaşık 350.000 Bitcoinden 3 milyonun biraz altına düştü ve yüzde 750nin üzerinde bir artışa geçti.

Bu süreçten itibaren azalmaua başladı. Ağustos ayında borsalardaki toplam Bitcoin miktarı 2.6 milyona düştü. Bu hafta bu sayı 2.3 milyona geriledi. Bu önemli bir miktar olan % 23lük bir toplam düşüşü temsil ediyor.

Borsalardaki miktar düştükçe Bitcoinin fiyatı iyi performans gösterdi. Başlangıçta 4.000 Dolara (borsa çöktüğünde) düşerken kısa bir süre sonra toparlandı ve tarihin en uzun vadede 10.000 Doların üzerine çıktı.

Borsa düşmeye devam ettikçe Bitcoinin fiyatı daha da yükseldi ve 19.500 Dolar seviyelerini gördü.

Ancak son 24 saat içinde Bitcoin fiyatı önemli ölçüde düştü. Borsalara ve borsalara giden Bitcoin miktarını etkileyebilecek bir faktör olan 19.299 Dolardan 17.266 Dolara geriledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku