Boğaların temel seviyeyi savunamaması, ETH yi 315 Dolara düşürebilir

0 1

Bitcoinin son durgunluğunun ardından ETHnin bir kırılma rallisi oluşturma girişimi keskin bir satış gördükten sonra bir gecede sona erdi. 

Coinbase gibi borsalarda yapılan bazı büyük satışların sonrasında söz konusu satış balinalar tarafından çeşitli ticaret platformlarına taşınan toplam 8.000den fazla tokenle de ortaya çıktı. 

Yakın vadede göstereceği eğilim büyük olasılıkla 380 Dolar desteğinin ne kadar güçlü olduğuna bağlı olarak değişiklik gösterecek.

Bir analist bu seviyenin altındaki bir kırılma ile varlığın 315 Dolara düşebileceği ihtimali üzerinde durdu.  

ETH BTC durgunluğu sebebiyle yükselişe geçemedi

Ethereum yazım sırası itibariyle 382 Dolar ile % 4ün biraz altında işlem görüyor. Son birkaç gün ve hafta boyunca işlem gördüğü yer olan bu nokta alıcılar ve satıcılar tarafından kontrol edilemiyor.

Dün beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan keskin bir hareketle 400 Dolara doğru yükselmeyi başardı.

Geçici olan 404 Dolarlık hareketten sonra bazı ciddi dezavantajlar gören varlığın kontrolünü ayılar ele geçirdi.

Analist: ETH önemli desteği kaybederse 315 Dolara düşebilir 

Ethereum 368 Dolar ile 380 Dolar destek bölgesinin aşağısına düştüğü takdirde bazı ciddi yakın vadeli kayıplar ile karşılaşacak.

Bir analist yakın tarihli bir tweet aracılığıyla bu temel bölgenin aşağıda kırılmasıyla birlikte 315 Dolarlık düşüşün kaçınılmaz olduğunu belirtti. 

“Ethereum: Buradaki görüş hala aynı. Destek tutuyor ancak zar zor. 368 Dolar ile 380 Dolar kaybediyoruz ve destek için 315 Dolarlık bir alan göreceğimizi düşünüyorum.”

Önümüzdeki birkaç günün Bitcoin ve altcoinlerin nerede trend olacağına dair ciddi bir fikir vermesi gerekiyor.

Yakın vadede büyük bir düşüş söz konusu olursa daha küçük altcoinler arasında daha fazla kapitülasyona neden olan şok dalgaları yaratması bekleniyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku