Boğalar istikrarlı şekilde kalırsa, Bitcoin  bu yıl 20 bin doları hedefleyebilir

0 0

Düşüş eğilimini izledikten sonra Bitcoin nihayet tüm zamanların en yüksek seviyesinin mümkün göründüğü bir bölgeye girdi.

Bitcoinin ani artması yatırımcıları uzun vadede onun üzerine bahse girmeye teşvik ediyor.

Bitcoin şu anda destek bölgelerinin üzerinde geziniyor ve yakın vadede 11 bin dolarlık bariyerini aşmayı hedefliyor.

Enflasyon yaklaşırken yatırımcılar bir yatırım fırsatı olarak Bitcoine yöneliyor. Bitcoinin fiyatında büyük bir düşüş gördüğü zorlu bir haftadan sonra istikrarlı bir şekilde yükseliyor ve nihayet önceki kayıplarını telafi etti.

BTC / USDye olan talep sürekli olarak artıyor ve bu da aslında fiyatını yükseltiyor. En iyi analistler Bitcoinin mevcut patlama sırasında 20 bin doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor. Boğalar sağlam kalırsa Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesini hedefliyor.

Bitcoinin yükselmesi için potansiyel var

Ayrıca Data Dashin kurucusu Nicholas Merten DeFinin yanı sıra kripto para birimi sektörünün büyümesi için hala alan olduğunu öne sürüyor. Her iki pazar da diğer pazarlardan nispeten daha düşüktür.

Merten şunları söyledi:

“Kripto para birimi piyasa değeri 346 milyar dolar. O kadar da çok değil. Küresel emlak piyasaları yüz trilyonlarca dolar. Hazine piyasalarından bahsediyorsanız ABD devlet tahvilleri onlarca trilyon dolar hükümetler için küresel tahviller yüz trilyon doları hisse senedi piyasaları yüz trilyon doları aşıyor. “

Mertenin bakış açısına göre Bitcoin ekonomik bir kültürün tüm yasalarına uyar:

“Bitcoinin kısaca iyi işleyeceğine inanıyorum çünkü Bitcoin ekonomisi tamamen mantıklı. Anlatı orada bir değer deposudur. Ama en önemlisi giriş ve çıkış ekonomisi burada rol oynuyor bu yüzden arz ihracını azaltan yarılanma olayımız var ve bununla birlikte Bitcoini rekor bir hızla istifleyen insanlarımız var. “

Merten olası bir yükselişin kanıtı olarak stokların akışına atıfta bulunuyor:

“Stoktan akışa kadar geçen son döngüye bakarsak 2016 yazında burada yeniden başlayan yarılanmanın ardından Bitcoinin gerçeğe uygun değeri Temmuz 2017ye kadar yükseldiğinde farkına varacağız temelde burası piyasa 5 bin dolar civarında zirveye ulaşmalıydı.

Temmuz 2017deki yarılanmanın ardından bir yıl içinde zirveye ulaşması gerekirdi. Ama olmadı. Burada gecikmiş bir yanıt aldık ve ne oldu Ekim 2017de gerçeğe uygun değer aralığına ulaştık ve sonra stok akış modeli için 20 bin dolara geri döndüğümüz gibi büyük ölçüde aştık. “

Merten ve diğer kripto para birimi uzmanlarına göre yeni bir boğa koşusu başlıyor ve ilk bir itme aldığında BTC grafiği zirveye çıkaracak ve yeni bir zirve yapacak. Bu nedenle büyük karlar elde etmek için Bitcoine yatırım yapmanın tam zamanı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku