Boğalar Ethereum da yeni bir ralliye mi hazırlanıyor?

0 0

Ethereumun fiyatı son birkaç gündür Bitcoinin fiyatına kilitlendi.

Bu daha önce uzun bir sıkıcı ve cansız fiyat hareketi görmesine neden olsa da sonunda ETHnin lehine çalıştı

Kripto para birimi şimdi yükseliyor ve alıcılar kısa vadeli fiyat hareketinin tam kontrolünü ele geçirdikçe kritik 380 dolarlık direncine yaklaşıyor.

Devam eden yükseliş hem ETH hem de BTCnin fiyat hareketlerini bastıran satış baskısını parçalamasına izin verdiği için önemlidir.

Analistler şimdi Ethereumun yakın vadede daha da yukarı yönlü görmek için iyi konumlandığını belirtiyor.

Ethereum şu anda Bitcoin ve birleştirilmiş kripto piyasasıyla beraber yükseliyor. Son 24 saat boyunca görülen fiyat hareketi ezici çoğunlukla olumlu oldu ve temel eğilimde temel bir değişime işaret ediyor.

ETH şu anda hızla 380 dolarlık direncine yaklaşıyor. ETH için bir esas noktası görevi gördüğü için bu seviye tarihsel olarak önemli olmuştur.

Bu seviyeyi kesin bir şekilde aşamazsa ve burada bir reddedilme ile karşılaşırsa olumsuz tarafın yakın olduğunu gösterebilir.

Analistler Ethereumun önümüzdeki günlerde ve haftalarda daha fazla kazanım görmeye hazır olduğunu belirttikleri için durumun bu olmadığını düşünüyorlar.

Ethereum Kilit Direnç Seviyesine Doğru İlerliyor  

Ethereum şu an 375 $dan işlem görüyor. Bu son birkaç saattir işlem yaptığı fiyat civarındadır.

Bu devam eden yükseliş trendi kripto para biriminin Bitcoinin 10.500 $ a düşmesiyle birlikte birkaç gün önce belirlenen 336 $ lık son düşük seviyelerden yükselmesine izin verdi.

Şimdi ayı eğiliminin tersine döndüğü ve boğaların tam kontrolü ele geçireceği görülüyor.

ETHnin Yukarı Yönlü Hareketi Tersine Dönmeyecek

Ethereum son yükselişinin seyri boyunca çok sayıda kritik direnç seviyesini kırdı.

Bir analist 360 dolara doğru hafif bir geri dönüş olasılığını değerlendirdi ancak bu seviyenin kırılmasının olası olmadığına inanıyor. Buradan 400 $ a yükselme hareketi bekliyor.

“355 e kadar geri çekilme ! Bence olasılık dahilinde değil.  Hedef 400 dolar olarak belirlendi. “

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku