Bitcoin 11 bin 500 doları kırarsa ne kadar yükselebilir?

0 0

Bitcoinin fiyatı 10.700 $ civarında uzun bir konsolidasyon döneminin ardından nihayet 11.000 $ ın üzerine çıktı.

Bu hareket Squarein 50 milyon dolar değerinde BTC satın alma planının haberini takiben ortaya çıkan ivmenin bir uzantısına işaret ediyor.

Analistler ve yatırımcılar bu haberi şirketlerin rezerv varlık olarak tutmak için BTCyi büyük ölçüde biriktirmeye başladığının bir işareti olarak aldılar.

Bu nedenle BTC yükseliş hissini yeniledi ve Bitcoinin teknik görünümünü güçlendirmeye yardımcı oldu.

Bir analist şu anda Bitcoinin önemli bir teknik dirence tepkisini yakından izliyor

Analistbu direncin üstündeki bir kırılmanın BTCyi 12.000 $ a çıkarabileceğini belirtti.

Bitcoin ve tüm kripto para birimi piyasası geçtiğimiz birkaç hafta boyunca bir konsolidasyon aşamasının eşiğindeydi.

Bu piyasanın bir sonraki gidişatına dair fikir vermek için çok az şey yaptı ve yatırımcı duyarlılığına ağır bir darbe vurdu.

Ancak dün Square ile ilgili haberler BTCnin gidişatını değiştirdiğinden bu durum değişiyor.

Bitcoin şu an 11.350 $ dan işlem görüyor. Bu sadece geçen hafta test edilen 10.600 $ lık düşük seviyelerden büyük bir artışa işaret ediyor.

BTC önceki haftalarda 11.000 $ lık alt bölgeye girdi ancak 11.200 $ lık her dokunuş geniş kapsamlı düzeltmeleri ateşledi.

Bu sefer temel gelişmeler büyük ölçüde bu hareketi desteklediği için farklı olabilir.

Boğalar varlık üzerindeki kontrollerini sürdürmek istiyorlarsa bu direncin kırılması ve 11.000 $ ın üzerinde güvenli bir yer oluşturmasına izin verilmesi zorunludur.

Bir analist Bitcoinin mevcut teknik görünümü hakkındaki düşüncelerini paylaşırken 11.150 doların üzerinde bir kırılmayı yakından izlediğini açıkladı. Bunun BTCnin doğrudan 12.000 dolara yükselmesi için yeterli olacağına inanıyor.

“Bitcoin: Çok basit sade bir analiz. 10.700 $ ın üzerinde tutmak yukarı doğru ivme için faydalıdır. Önemli nokta 11.150 $ dır. Eğer bu seviye üzerinde kalınırsa 12.000 $ a doğru bir hızlanma bekliyorum. “

Altcoinler BTC yükseldikçe zaten güç belirtileri göstermeye başladı. Tüm piyasa trendlerinin bir sonraki yeri Bitcoinin bu seviyeye tepkisine bağlı olacaktır.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku