Boğalar, bu önemli seviyeyi savunduğu sürece BTC yi kontrol edebilir

0 0

Başta Bitcoin olmak üzere tüm kripto sektörü son birkaç gün boyunca bazı türbülanslar gördü. BTC 11.000 Doların üzerinde sürdürülebilir bir pozisyon talep edemedi diğer altcoinlerin çoğu ise daha düşük seviyelere doğru gerilemeye devam ediyor.

Genel piyasa tablosunun Bitcoinin göstereceği performansa bağlı olduğuna dikkat çekmek gerekiyor.

Bir yatırımcı Bitcoinin önümüzdeki haftalar ve aylar boyunca yaklaşık 10.000 Doların üzerinde kaldığı sürece önemli artışların görülmesinin mümkün olduğunu söyledi.

Bununla birlikte 11.100 Dolar daha yüksek bir seviyede kırılması gereken önemli bir seviye olmaya devam ediyor. Aksi takdirde büyük kayıpların yaşanması kaçınılmaz duruyor.

BTC 11.000 Dolar reddinin ardından zayıflık belirtileri gösteriyor

Geçtiğimiz birkaç gün boyunca Bitcoin 11.000 Doların altındaki bölgede bir dayanak oluşturmaya çalışıyor.

Fiyat uzun zamandır BTC için güçlü bir direnç bölgesi olan bu bölgenin altında kaldığından durum geçerliliğini korumaya devam ediyor.

Yazım sırasında Bitcoin şu anki fiyatı 10.900 Dolar ile % 2 nin biraz altında işlem görüyor. Bu kripto para biriminin son birkaç gün ve hafta boyunca işlem gördüğü fiyat civarında bulunuyor.

Boğalar kilit seviyeyi savunursa BTC kontrolünde kalır

Bir analist boğalar 10.000 Doların üzerinde kaldığı sürece BTCyi sıkı bir şekilde kontrol ettiğini açıkladı.

Ayrıca makro gücünün devam etmesi için 11100 Doları kırması gerektiğini de belirtti.

Mor kutunun üzerinde olduğu sürece işleyiş yükseliş yönünde. Bu düşüş daha yüksek bir düşüş olarak görülebilir.


Son olarak analist altcoinlerin önümüzdeki haftalarda ve aylarda parabolik momentumu görmeye devam edip edemeyeceğini Bitcoinin bu iki önemli seviyeye göstereceği tepkiye bağlı olduğunu vurguladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku