Bloomberg: BTC fiyatı yükselişe devam edecek

0 4

Bloomberg araştırmacılarına göre Bitcoin yalnızca “beklenmedik bir şey” onu durdurursa değer kazanmayı sonlandıracak.

Üst düzey stratejist Mike McGlone 19 Ağustosta Bitcoin üzerinde net bir yükseliş duruşu ortaya koydu.

Bitcoinin önünü beklenmedik bir durum kesebilir

Bitcoin son haftalarda 12.400 Dolarlık bir yılın en yüksek seviyesine ulaşan fiyat artışları sayesinde ilgiyi yeniden üstüne çekti.

Hafif bir geri çekilmeye rağmen kazançlar geniş ölçüde korundu. Analistler kısa vadenin de ötesinde yukarı yönlü bir ivmenin olacağını düşünüyor.

McGlone “Bitcoinin geçtiğimiz on yılın genelinde yaptığı şeyi durdurması için beklenmedik bir şeyin olması gerekiyor şeklinde yazdı.

“Talep ve benimseme metrikleri kripto varlığının sabit arzın benzersiz niteliğine karşı olumlu olmaya devam ediyor.”

Grafikler Bitcoinin mevcut durumda en dar Bollinger Bandın bir parçası olduğunu doğruladı. Modelin yaratıcısı John Bollinger Pazartesi günü mevcut boğa koşusunu “mükemmel bir tablo” olarak yorumladı.

Bollinger Bands ile BTC / USD geçmiş grafiği

                                                                  Bollinger Bantları ile BTC / USD grafiği

Güvenli limanlarda yükselişte kalmak

Bloomberg son yayınlarında giderek daha fazla Bitcoin yanlısı bir duruş ortaya koydu. Bu ayın başlarında Bitcoini daha spekülatif olarak tanımladığı Ethereum (ETH) gibi Altcoinlere göre üstün gördüğünü açıkladı.

Ayrıca Bitcoinin Altının altı katı bir fiyatla istikrar kazandığını ve bu fiyatın kendisi de yeni bir rekorda 2070 Doların üstüne kadar büyük ilerlemeler kaydettiğini de ekledi.

McGlone Pazartesi günü yaptığı açıklamada boğaların üstünlük sağlamaya devam edeceğini söyledi.

Başka bir tweetin bir bölümünde “Ağustos ortasında ons başına 1.900 Dolarlık eski yüksek seviyelerin üzerinde altın boğa piyasası bize erken günlerde gibi görünüyor ancak kazançları bir süre daha konsolide edecek gibi görünüyor yazdı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku