BlockFi, geçen ayki veri ihlalinin ardından yeni güvenlik şefi işe aldı

0 5

Kripto kreditörü BlockFi bir SIM kart takas veri ihlali yaşadıktan yaklaşık bir ay sonra Adam Healyyi yeni baş güvenlik görevlisi (CSO) olarak işe aldı.

Şirkete göre Healy ulusal güvenlik alanında bir çalışan olarak 15 yıldan fazla deneyime sahip bulunuyor. Bir dijital varlık firması olan Bakkttan BlockFiye geçerek Bilgi Güvenliği Genel Müdürü olarak görevine başlıyor.

Bundan önce ABD İstihbarat Topluluğunda bir sistem mimarı ve Savunma Bakanlığında teknik program yöneticisi olarak çalıştı. 

Healy bir e postada BlockFiyi “güvenlik tartışmasında lider” yapmayı hedeflediğini ve “şirketteki tüm güvenlik hizmetleri ve sistemlerinin tam olarak incelemesini” gerçekleştireceğini söyledi.

Healy BlockFideki temel zorluklardan birinin “önce güvenlik kültürünü şekillendirmek”olacağını söyledi. “Çoğu durumda çalışanlar son savunma hattınızdır.”  dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku