Blockchain teknolojisi sanat sektöründe…

0 2

Big Four denetçisi PwC ve İsviçre Blockchain yatırım firması CV VC Blockchain teknolojisini sanatta uygulayan global şirketler hakkında bir rapor yayınladı.

CV Labs Blockchain teknolojisine dayanan sanat dünyasındaki gelişmeleri tartışmak için oluşturulacak çevrimiçi bir panelde yer alacak. 4ARTechnologies ve Blockchain.art gibi isimlerin de katılım sağlayacağı etkinliğin 12 Ağustos günü yapılması planlanıyor.

Sanatta Blockchain Teknolojisi

Gün geçtikçe her sektöre yayılan Blockchain teknolojisi sanatta da yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

Reinbold hem gündemi oluşturan bir konu olması hem de sektörde fazla canlılık olması sebebiyle sanatta Blockchaini benimsemeye karar verdi.

4ARTechnologiesin kurucu ve CEOsu Niko Kipouros Blockchain teknolojisinin sanat sektöründe büyük fırsatlar yaratacağından emin olduğunu söyledi. Kipouros bu teknolojinin sanat sektöründe şeffaflık güvenilirlik gibi değerleri getireceğini düşünüyor.

“Teknoloji sanatın hem yaratılma hem de haz duyma şeklini değiştiriyor. Bilinmeyen şey ne kadar ileri gideceğimiz? Kuşkusuz bu değişime uyum sağlamak ve ilerletmek durumundayız.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku