Blockchain teknolojisi film festivalinde…

0 0

Gyeonggi Film Okulu tarafından düzenlenen yaklaşmakta olan bir film festivali 25 Eylül ile 4 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Festival Blockchain tabanlı bir medya dağıtım platformu olan MovieBloc ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Fn News festival izleyicilerinin her filmi çeşitli tokenler karşılığında gerçek zamanlı olarak değerlendirebileceğini bildirdi. Ödül olarak ek token sunulan katılımcılar bunun karşılığında çeşitli filmlere yabancı dil altyazıları sağlamak gibi türlü şekillerde aktif olarak katkı sağlayabilecek.

Online festivalin pandemi sonrası süreçte gelecekteki festivallere emsal teşkil etmesi açısından türünün ilk örneği olabileceği düşünülüyor. MovieBloc CEOsu Kang Yeon-kyung bu yeni modelin yerli ve uluslararası film endüstrisi ile birlikte var olmasını diledi.

Temmuz ayında on beş kısa filmden oluşan bir ortak performans sanatı Ethereum blok zincirinde değiştirilemez bir token haline getirilerek basıldı.

Bu festival bir varlık satıldığında projenin katılımcılarını ödüllendiren bir teknik kullandı.
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku