Bu destek, Ethereum un 500 Doları görmesini sağlayabilir

0 0

Kripto para piyasası ve Ethereum dün yaşadıkları düşüş sonrası hızlı bir yükselişe geçtikten sonra mevcut durumda konsolide oluyor.

Ethereum da BTC gibi destek seviyesinin altına düşmediği için fiyat hareketinde boğalar aktif oldu.

Bu durum makro güçlerinin bozulmadığını ve daha fazla yükseliş için hazır olduğu anlamını taşıyor.

Bir analist Ethereumun yakın vadede 500 Dolara kadar yükseleceğini öngörüyor. Ancak bununla birlikte yükselişin önünde engel oluşturabilecek olumsuz bir likidite bölgesi bulunuyor.

Ethereum henüz 360 Dolarda önemli bir likidite bölgesine dokunamadı

Ethereum şu an 392 Dolar ile % 2nin biraz üzerinde işlem görüyor.

Bu dün görülen 380 Dolarlık günlük düşük seviyelerden kayda değer bir yükselişe işaret ediyor.

Ethereumun bu seviyeyi savunmasını olumlu olarak değerlendirmekle birlikte analistler mevcut durumdaki fiyat seviyesi civarında bulunan iki likidite bölgesine de (360 Dolar ve 427 Dolar) dokunmadığını düşünüyor.

Boğalar ETHde 400 Doları geçmeyi başaramadığı için yükselişe geçmeden önce yakın zamanda daha da düşeceği bekleniyor.

Bir analist “Şu anda piyasada iki potansiyel çekim görüyorum. Birincisi çoğunlukla test edilmemiş desteğe doğrudan 362 doların altındaki likidite ikincisi ise 427 Dolara iten kısa bir daralma” dedi.

Bu önemli destek Ethereumu 500 Dolara itebilir

Bir başka analist yakın zamanda Ethereumun 380 dolarlık bölgede oluşturduğu desteğin oldukça önemli olduğunu ve yakın vadede 500 dolara kadar yükselebileceğini söyledi.

Yeşil çizgi ETHyi destekliyor. 500 dolara yükselmeye başlaması an meselesi.”

Ethereumun kısa vadeli görünümünün bir kısmı BTCde yaşanacak kayda değer bir zayıflık ya da güç ETHyi de etkileyeceği için Bitcoinin elindedir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku