Coveted Twitter emojisi alan dördüncü blockchain projesi : TRON

0 4

TRON (TRX) özel bir Twitter emoji hashtagi alarak dördüncü blockchain projesi oldu.

Tronun kurucusu Justin Sun yeni emojiyi Cuma günü bir tweette açıkladı. Tronun pazarlama kampanyalarında alışılmış olan yeni emoji hayranların emojiyi profil biyografisine koymalarını gerektiren bir hediye ile birlikte geliyor.

Binancein yıldönümünde olduğu gibi hashtag belirli bir etkinliğe bağlı görünüyor. #TRX” ve “#TRON” a ek olarak proje “TRONGreatVoyage” ve “TRONConference” hashtaglerini satın aldı.

Bu Great Voyage adlı çevrimiçi bir konferans olarak düzenlenen yaklaşan bir TRON 4.0 lansman etkinliğine atıfta bulunuyor.

Proje aynı zamanda daha sonrası için bir yedek olarak hizmet veren “#TRONAnniversary” hashtagi de satın aldı. Tronun yıldönümü Mainnet lansmanı 31 Mayıs iken TRON sanal makine lansmanı 29 Ağustos günlerine denk geliyor.

Markalı hashtagler Twitter tarafından sunulan ücretli bir hizmet olarak biliniyor.

Tron #Bitcoin” markalı hashtagin piyasaya sürülmesinden sonra piyasaya sürülen dördüncü markalı kripto hashtagi olarak yerini aldı. Bu büyük olasılıkla Bitcoin gelişimini Square aracılığıyla finanse eden Jack Dorsey tarafından kişisel bir haraç olsa da gerisi proje pazarlama kampanyalarının bir parçası olarak başlatıldı.

Crypto.comdan “#CRO” ikinci markalı hashtag oldu. Ardından bunu Binance için üç hashtag izledi. Şimdiye kadarki en büyük harcamayı yapan beş markalı hashtag ile Tron gibi görünüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku