Blockchain platformu, tarım ve balıkçılık endüstrilerinde değişimi hedefliyor

Abone Ol
Blockchain platformu, tarım ve balıkçılık endüstrilerinde değişimi hedefliyor
Gökçe Hürata
 • 12 Temmuz 2020
 • Yazar:

  Blockchain destekli bir sosyal ticaret platformu olan Release, 12 Temmuz'da platformunun tarım ve balıkçılık endüstrisini dönüştürmeye hazır olduğunu açıkladı.

  Lojistik verimlilik ve fiyat gibi sorunların çözülebilmesi durumunda tarım ve balıkçılık endüstrileri küresel ölçekte ölçeklendirme potansiyeline sahiptir. Release, küresel tarım ve balıkçılık lojistiğinin dönüştürülmesine yardımcı olacak bir sosyal ticaret mimarisi geliştirdiği bildirildi.

  "Satıcılar, taze çekilmiş sebze, meyve, balık, kabuklu deniz ürünleri vb.spot fiyatlarına karar verebilecekler. genel bir alıcıya satarken. Bu, potansiyel olarak sektördeki temel sorunları çözebilir ve hem alıcıların hem de satıcıların yararına büyük ölçüde optimize edebilir.”

  Release, lojistik ve tedarik zinciri verimsizliği, alıcılar ve satıcılar arasında etkili iletişim eksikliği, sosyal ticaretin karşılaştığı en önemli sorunlardan bazıları olarak görüyor. Yayın, bu sosyal ticaret platformunun aracıların e-ticarette tarım ve balıkçılık kapsamını daha da güçlendirecek rolünü ortadan kaldıracağını vurguladı.

  Sosyal Ticaret ve Ademi Merkeziyetçilik

  Sosyal ticaret, sosyal medyayı ve ürün ile hizmetlerin çevrimiçi satın alınması ve satılmasına yardımcı olan kullanıcı katkılarını içeren bir e-ticaret alt kümesidir. Release, sosyal medya ve e-ticareti birleştirmeyi, doğada dağıtılmış ve merkezi olmayan sağlam bir sosyal ticaret platformu sağlamayı amaçlıyor.

  Proje, sağlam, güvenli ve şeffaf bir sosyal ticaret platformu geliştirmek için Big Data ve Artificial Intelligence gibi en son teknolojileri kullandı.

  Release yerli token, sahiplerin diğerlerinin yanı sıra hizmetler, beceriler, ürünler satın almak için platformdaki özelliklere erişmesine izin verecek.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Release ile ilgili her şey

  Blockchain platformu, tarım ve balıkçılık endüstrilerinde değişimi hedefliyor

  Blockchain platformu, tarım ve balıkçılık endüstrilerinde değişimi hedefliyor

  Blockchain destekli bir sosyal ticaret platformu olan Release, 12 Temmuz'da platformunun tarım ve balıkçılık endüstrisini dönüştürmeye hazır olduğunu açıkladı. Lojistik verimlilik ve...

  • 12 Temmuz 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.