Blockcha iletişim danışmanlık şirketi EAK Digital, Türkiye’de faaliyete geçti

0 0

Odaklanmış iletişim danışmanlığı olan Blockcha London Centric Digital EAK ilk uluslararası ofisin lansmanıyla birlikte Türk ekibini oluşturmak için Türkiyeye pazara giriş yapıyor.

EAK Dijital kurucusu ve CEOsu Erhan Korhalil uluslararası Blockcha firmasının Türkiye pazarına girmesine yardımcı olmak ve Türkiyede bir ofis açıp açmayacağına karar vermek aynı zamanda Türkiyedeki kripto para biriminin ve Blockcha projesinin büyümesine yardımcı olmak acentelerin deneyimleri ve uluslararası bağlantılar sağlayabileceklerini belirtti.

Türkiye Wrestler Rights ekibinin ilk üyesi oldu. Daha önce Wrestler birçok büyük ölçekli ulusal ve uluslararası projeyi yönetiyor ve aynı zamanda Türkiyedeki Blockcha konferansının düzenlenmesine katkıda bulunuyor. Wrestler Rights EWCye Türkiye Ülke Müdürü Dijital ekip olarak katıldı.

“Türkiyenin potansiyel pazarının çok doğru olduğunu görebiliyoruz”

Korhalil “Türkiye Blockchanın teknoloji benimsenmesi ve geliştirilmesi açısından önemli bir pazar. İstanbuldaki ofisimizin açılması hedefi Blockchanın Türkiyenin dost canlısı uluslararası firmalarına erişimini sağlamak ve uluslararası alanda kendilerini göstermek için yerel fırsatlar sunmak. EAK Digitalin ilk uluslararası açılış ofisi olan Blockcha teknolojisinin bölgeye büyük ilgi göstermesi bir adım atması bekleniyor ve hedefimiz Türkiyenin uluslararası projelerine girmek için güvenle yatırım yapmak için güvenilir bir kapı sağlamaktır. Türkiyenin potansiyel pazarının çok doğru olduğunu görebiliyoruz ve karşılığında cömertçe ödüllendirileceklerine inanıyoruz” dedi.

Daha önce Binance CEOsu Changpeng Zhao ve Bitcoin.com CEOsu Roger Ver gibi önde gelen isimlerle röportaj yapan EAK TVnin yolunu izleyecek olan Türk YouTube kanalı EAK Digital yakında açılacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku