Blockcha iletişim danışmanlık şirketi EAK Digital, Türkiye’de faaliyete geçti

Blockcha iletişim danışmanlık şirketi EAK Digital, Türkiye’de faaliyete geçti
  • 18 Mart 2020

Odaklanmış iletişim danışmanlığı olan Blockcha London Centric Digital EAK, ilk uluslararası ofisin lansmanıyla birlikte Türk ekibini oluşturmak için Türkiye'ye pazara giriş yapıyor.

EAK Dijital kurucusu ve CEO'su Erhan Korhalil, uluslararası Blockcha firmasının Türkiye pazarına girmesine yardımcı olmak ve Türkiye'de bir ofis açıp açmayacağına karar vermek, aynı zamanda Türkiye'deki kripto para biriminin ve Blockcha projesinin büyümesine yardımcı olmak acentelerin deneyimleri ve uluslararası bağlantılar sağlayabileceklerini belirtti.

Türkiye, Wrestler Rights ekibinin ilk üyesi oldu. Daha önce Wrestler birçok büyük ölçekli ulusal ve uluslararası projeyi yönetiyor ve aynı zamanda Türkiye'deki Blockcha konferansının düzenlenmesine katkıda bulunuyor. Wrestler Rights, EWC'ye Türkiye Ülke Müdürü Dijital ekip olarak katıldı.

"Türkiye'nin potansiyel pazarının çok doğru olduğunu görebiliyoruz"

Korhalil, "Türkiye Blockcha'nın teknoloji benimsenmesi ve geliştirilmesi açısından önemli bir pazar. İstanbul'daki ofisimizin açılması hedefi Blockcha'nın Türkiye'nin dost canlısı uluslararası firmalarına erişimini sağlamak ve uluslararası alanda kendilerini göstermek için yerel fırsatlar sunmak. EAK Digital'in ilk uluslararası açılış ofisi olan Blockcha teknolojisinin bölgeye büyük ilgi göstermesi, bir adım atması bekleniyor ve hedefimiz Türkiye'nin uluslararası projelerine girmek için güvenle yatırım yapmak için güvenilir bir kapı sağlamaktır. Türkiye'nin potansiyel pazarının çok doğru olduğunu görebiliyoruz ve karşılığında cömertçe ödüllendirileceklerine inanıyoruz” dedi.

Daha önce Binance CEO'su Changpeng Zhao ve Bitcoin.com CEO'su Roger Ver gibi önde gelen isimlerle röportaj yapan EAK TV'nin yolunu izleyecek olan Türk YouTube kanalı EAK Digital yakında açılacak.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

Eak dijital ile ilgili her şey

Blockcha iletişim danışmanlık şirketi EAK Digital, Türkiye’de faaliyete geçti

Blockcha iletişim danışmanlık şirketi EAK Digital, Türkiye’de faaliyete geçti

Odaklanmış iletişim danışmanlığı olan Blockcha London Centric Digital EAK, ilk uluslararası ofisin lansmanıyla birlikte Türk ekibini oluşturmak için Türkiye'ye pazara giriş yapıyor. ...

  • 18 Mart 2020
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.