Bitwise yöneticisinden Bitcoin ETF açıklaması

0 0

Bitwise’dan Matt Hougan pazarın son iki yılda önemli ölçüde değiştiğini söylüyor ve bu durumun SEC’in bir Bitcoin ETF’yi onaylaması için bir neden olabileceğini vurguluyor.

Matt Hougan Bakkt’ın şimdilik unutulması gerektiğini vurgulayarak en heyecanlı gelişmenin bu ay Bitcoin ETF’lerine yönelik olarak SEC’in vereceği kararda olacağını belirtiyor. “İki yıl önce bitcoin pazarında düzenlenmiş sigortalı vesayet sistemi yoktu. Bugün… Fidelity ve CoinBase gibi büyük isimler var [Lloyd] Londra gibi firmalardan yüz milyonlarca dolarlık sigortayla hem de.”

VanEck Securities ve SolidX Management Eylül ayı sonunda bu yatırım aracının “sınırlı” bir versiyonunu SECin başını bırakmadan başlattıktan sonra ETF yarışından çekildi.

Şimdi saat Bitwise için işliyor. ABD’deki düzenleyici gözlemcinin 13 Ekim itibariyle kesin kararını vermesi bekleniyor. Bu büyük haber bu hafta gelecek.
“Bugün ile Pazartesi arasında ne düşündüklerini net bir şekilde duyacağız ve sonra duyduğumuza bağlı olarak oradan ileri gideceğiz. Ancak çok heyecan verici bir hafta olmalı. ”

Bir Bitcoin ETFnin piyasaya sürülmesi açıkçası Bakkt faciasından sonra bir kez daha Bitcoini canlandıracak bir gelişme olarak yorumlanıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku