Bitwise Bitcoin ETF’den vazgeçmiyor

0 0

Bitwise Varlık Yönetimi ve NYSE Arca Amerika Birleşik Devletleri düzenleyicilerinin reddetmesinden sonra bir Bitcoin (BTC) borsa yatırım fonu (ETF) için başvurularını tekrar yapacaklarını belirtiyorlar.

Bitwise: Yeniden başvurmayı düşünüyoruz

9 Ekimde yayınlanan bir basın açıklamasına göre şirketler ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ETF başvurularını reddettiğini ancak ilerlemede yardımcı olduklarını söylediler. Bitwise’ın ETF önerisine ilişkin karar bu haftaki son karardan önce SEC’in yasal kurallara göre süresinin artık olmyacağı bir aşamada geldi. Yapılan basın açıklamasında Bitwise şu ifadelere yer veriyor:

“SECin dikkatli incelemesini derinden takdir ediyoruz. Emirlerde sağladıkları ayrıntılı geri bildirim ETF başvuru sahiplerinin bir bitcoin ETF listeleme çabalarını sürdürmeye devam etmeleri için kritik bir bağlam ve net bir yol sağlıyor. […] Kalan kaygılarını gidermek için SEC ile verimli bir şekilde ilişki kurmaya devam etmeyi ve en kısa zamanda yeniden dosyalanmayı amaçlıyoruz. ”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku