BİTPAY COO SONNY SİNGH: BİTCOİN 2019 UN SONUNA DOĞRU 15-20 BİN DOLAR OLABİLİR

0 0

Küresel kripto ödeme işlemcisi BitPayin Baş Ticari Sorumlusu (COO) Sonny Singh Bitcoinin (BTC) 2019un sonunda 15.000 dolardan 20.000 dolara fırlayacağını söyledi. COO Sonny Singh tahminini Bloomberg Nov. 22 ile yaptığı röportajda yaptı.

Singh bir sonraki büyük fiyat hareketinin Fidelity ve Intercontinental Exchange (ICE) gibi ana finans sektörü devlerinin önümüzdeki yıl kripto tabanlı yatırım ürünlerini piyasaya sürmeye başladığında ortaya çıkacağını beklediğini söyledi.Singh gazetecilere verdiği demeçte finansal devlerin alana girmesi Bitcoinin fiyatının 2019un sonuna kadar 15.000- 20.000 $ a kadar yükseltebileceğini söyledi.Geleneksel finansal kuruluşların kripto bazlı ürünlerin piyasaya sürülmesinin yanı sıra Singh kripto pazarındaki yapısal değişikliklere işaret ettiABDnin kripto değişimi ve cüzdan sağlayıcısı Coinbase ve kripto bankası Silvergate gibi olası şirketler başlangıçtaki halka arzların (IPOlar) oluşturulması için çalışıyor.

Gelecek yıl sektörde yeni oyuncular ve madenciler ortaya çıkacak. Hızlı bir değişim görmeyeceğiz fakat birinci veya ikinci çeyreğin sonuna kadar Bitcoin geçerli bir emtia olarak ortaya çıkacak.”

Singh Bitcoin’in kripto para piyasasına yön veren güçlü bir aktör olduğunu söyledi. ICO piyasasının şu anda küçük umutlar dışında hayat belirtileri göstermediğini söyleyen Singh Bitcoin’in yok olması halinde ICO’ların hiçbirinin hayatta kalamayacağından da emin.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku