SUSQUEHANNA YÖNETİCİSİ: BAKKT VE FİDELİTY, BİTCOİN İN LİKİDİTE SORUNUNU ÇÖZEBİLİR

0 0

Geçtiğimiz hafta Bitcoinin fiyatı yüzde 35ten fazla düşüş gösterdi ve kripto alanındaki analistlerin çoğunluğu bu düşüşün Bitcoin Cashin çekişmeli sert çatalı tarafından tetiklendiğini söyledi.

Dijital varlık ticaretinde bir dev olan Susquehanna yöneticisi Bart SmithBitcoin piyasalarında likidite eksikliği baskın kripto-para biriminin Bitcoin Cash hash güç savaşı ve sert çatalın neden olduğu büyük bir satış fiyatına karşı savunmasız kalmasına izin verdi.Gelecek aylarda Smith Fidelity ICE ve Bakktın kripto para piyasasına girmesinin BTCnin likiditesini artırabileceğini açıkladı.

Doğruluk ve Bakktın Önemi

ABD Japonya Güney Kore ve diğer önde gelen dijital varlık pazarlarında devlet kurumlarının talebi doğrultusunda kripto para birimi değişimi ile uygulanan pratik olmayan sistemler kripto-para piyasasını ortaya çıkan varlık sınıfına yatırım yapmak için belirli küçük bir yatırımcı grubuna sınırlamıştır.

Yeni sermaye girişi olmadan düşük likidite düşük hacim ve düşük volatilitenin olacağını belirten Smith bunun kripto para piyasasının hiç ihtiyaç duymadığı şeyler olduğunu vurguladı.Mevcut piyasa durumunu analiz eden Smith kripto para sektörünün hala ani satışları absorbe edecek kadar sermayeye sahip olmadığını ifade etti. Bir çok kişi geçtiğimiz hafta yaşanan Bitcoin Cash hard fork’unun ve Craig Wright‘ın elindeki BTC’leri dumplayarak Bitcoin’i 1.000 dolara indirme tehdidinin piyasayı bu hale getiren gelişmeleri tetiklediğini düşünmekte.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku