BitMex CEO SU BİTCOİN İN HALEN DENEY AŞAMASINDA OLDUĞUNU SÖYLÜYOR

0 0

BitMex CEOsu Arthur Hayes kripto para dünyasının henüz emekleme aşamasında olduğunu ve önümüzdeki on sene içinde Bitcoin’in güvenli bir seçenek olabileceğinin tartışmaya açık olduğunu vurguladı. Reddit’in kurucu ortaklarından Alexis Ohanian’ın da katıldığı Unchained isimli podcast programında konuşan Hayes Bitcoin’in mevcut durumunu deneysel bir sürece benzeterek zamanla bunun gerçekten başarılı olup olmayacağının anlaşılabileceğini söyledi.

Apple’ın bilanço tablosunda şu an konuşuyor olduğumuz endüstrinin tamamından çok daha fazla nakit para var. Bu yüzden (kripto para sektörünün) şu an nerede ve ne aşamada olduğu önemsiz. Peki Bitcoin 10 yıl sonra gerçek bir değere sahip olabilir mi? Belki. Buna ancak zaman içerisinde karar verilebilir. Şu an için iyi bir fon toplama ve para gönderme aracı gibi görünüyor.

Alexis Ohanian Hayes’in görüşlerine tamamen katılmayarak  Bitcoin’in şimdiden bile gerçek bir değer saklama aracı olarak potansiyelini gösterdiğini belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku