Bitmain’deki güç mücadelesi kan davasına dönüşüyor

0 0

 Bitmainin iki kurucu ortağı Micree Zhan ve Jihan Wu arasındaki güç mücadelesi Zhanın sermaye akışını tamamen kontrol ettiği varlıklara yeniden yönlendirmesiyle yeni bir boyuta ulaşmış gibi görünüyor.

 Bitmain’in Weibo ve WeChat sayfalarında müşterilerin ödeme kimlik bilgilerinin ve e-postalarının değiştiği bilgisi yayımlandı. Bunlar Zhan tarafından kontrol edilen hesaplara işaret ediyor görünüyor.

Bununla birlikte BlockBeats’in haberine göre Wu bu eylemlerin güvenliği ihlal edilmiş WeChat ve Weibo hesaplarının yanlış bilgi rapor ettiğini iddia eden bir açıklama yayımladı.

Açıklamaya göre Bitmainin hesaplarındaki “anormal faaliyet” 10 Hazirandan bu yana şirket adına yanlış beyanlar veren sayfalarla sonuçlandı.

Duyuruda bir kez daha “yanlış bilgilerin yayılmasının durdurulması için yasal yollara başvurulacağı” tekrarlandı.

WU KAYBEDİYOR GİBİ GÖRÜNÜYOR

 Uzun süredir devam eden mücadele son birkaç aydır Zhan Wu’nun otoritesine sert bir darbe indirmiş gibi görünüyor. Haziran ayında Zhan Bitmainin Pekin ofisine girmek için kişisel korumalardan yardım aldı.

 Bu arada yeni sözleşmeler imzalandığı için şirket hala faaliyet gösteriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku