Bitcoin’in 20 bin dolara ulaşması durumunda ‘altcoinler’e ne olacak?

0 4

 Bitcoin fiyatı yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine birkaç yüz dolardan daha az uzaklıkta. En üst sıradaki kripto para birimi eski zirvesine yaklaştıkça altcoinler de o kadar çok tepki veriyor.

Bir kripto analisti Bitcoin nihayet tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdığında altcoinlere ne olabileceğini gösteren bir grafik paylaştı.

Bu hafta Bitcoin 19 bin doların üzerine çıktı ve tüm zamanların en yüksek seviyesini hedeflerken çok az direnç gösterdi.

Piyasa değerine göre en iyi kripto varlığı eski zirveye yaklaştıkça Bitcoinde son birkaç hafta içinde olduğu gibi daha fazla altcoin patlamaya ve parabolik hale gelmeye başladı.

10.000 doları yeniden test ettikten sonra token başına fiyat neredeyse iki katına çıktı. Ancak şok edici ralli bir düzeltmeyle yeni bir zirveyle veya her ikisiyle de sona eren bir zirveye yaklaşırken altcoinlerdeki patlama oldukça çarpıcı görünüyor.

Son birkaç haftada Ripple değerinin üç katından fazla% 200ün üzerinde yükseldi. Son kripto balonundan Ethereum Litecoin Cardano ve diğer popüler altcoinler bir kez daha yükselmeye başladı.

Bir Sonraki Rekor Kıran Alt Sezon ve Kripto Balonu Burada

Piyasayı izleyenler bir bütün olarak Bitcoinin çoğu yatırımcı için ulaşılamaz hale geldiğini izledikçe sermayelerini geçmişte bir numaralı kripto para biriminden daha iyi performans gösteren daha ucuz altcoinlere çevirirler.

Bitcoin bu çılgın yıl için % 150nin üzerinde yıllık kazanç sağlarken yalnızca son iki hafta içinde Ripple bundan daha fazlasını kazandı. Ethereum ise bugüne kadar % 350nin üzerinde yükseldi.

Son piyasa döngüsüne bakıldığında kripto piyasası döngüsündeki bu aşamanın daha yeni başladığını ve bir analist Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesini aştığında bir sonraki altcoin sezonunun nasıl görünebileceğine dair bir örnek verdi.

Bitcoin yeni bir zirve yaptıktan sonra toplam altcoin piyasa değeri yükseldi BTC hakimiyeti azaldı ve bu likit olmayan varlıklar yükseldikçe inanılmaz servet üretildi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku