Bitcoin’in 10 bin doları geçti… Ancak hala 7 bin dolar riski var mı?

0 0

Analistler Bitcoin’in hızlı bir şekilde kuvvetli direnç bölgesine doğru ilerlediğini belirtiyor. Bu fiyat bölgesi yukarı yönlü bir hareket için geçilip itici bir nokta olmazsa o zaman farklı senaryolar yazılabilir.

BTCnin son birkaç hafta içinde oluşturduğu birikim modeli daha fazla yükseliş için potansiyel bir itici güç olabilir…

Şu anki görünüm ve beklentiler aslında Bitcoin için açık bir şekilde yükseliş eğilimi sinyali veriyor buna rağmen bir uzman 7 bin dolara doğru bir hareketin hala olasılıklar arasında olduğuna inanıyor.

Teknik güç artarken Bitcoin 10 bin doları geçti

Bu haber yazıldığı esnada Bitcoin 10 bin 200 dolar seviyelerinde işlem görüyordu.

Analiste göre BTC büyük bir direnç bölgesini ziyaret etmek üzere olduğu için kripto para biriminin mevcut gücü yakın vadede azalmaya başlayabilir.

Aynı analist “Bence önemli bir geri çekilmeden önce burada bir adım daha var. Olası geri çekilmelerde izlediğim iki nokta bulunuyor. Bu seviyeler 9 bin 200 ve 9 bin 400ler” dedi.

7 bin dolar olasılığı da var!

Başka bir analist Bitcoin’in daha fazla konsolidasyonla karşı karşıya kalması durumunda hala 7 bin dolara düşme olasılığı bulunduğuna dikkat çekerek “Boğa birikimine inanmaya devam edin…Bitcoinin önümüzdeki günlerdeki eğilimleri bu seviyelere düşüp düşmeyeceği  konusunda  somut bir fikir vereceğe benziyor” dedi…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku