BİR SONRAKİ BİTCOİN?İNİTİATİVE Q GÜNDE 100.000 KULLANICIYA MERHABA DİYOR

0 7

Yeni bir ödeme sistemi ile karşı karşıyayız. Initiative Q sadece birkaç aydır gündemde. Günde 100.000 yeni kullanıcı çekerek dikkatleri bir anda üzerinde topladı. Sadece e-postanızı ve adınızı kaydederek para biriminin (Q’lar) bir kısmını ücretsiz olarak alabiliyorsunuz.. Ancak sisteme üye olan birisinin davetiyle katılabiliorsunuz.. Ne kadar erken kayıt yaparsanız o kadar fazlasını alabiliyorsunuz. Daha sonra başkalarının kaydolmasını sağlamaya teşvik te edebiliyorsunuz.Proje eski PayPal çalışanı Saar Wilf tarafından oluşturuldu.Forbes makalesinde belirtildiği gibi Q’lar karşılığında para istenilmiyor. Kullanıcılar yine başkalarını platforma davet etmeleri için teşvik ediliyor.

Tanıdığımız 200 kişiyi davet ettik ve onlarda arkadaşlarını davet ettiler.Son birkaç hafta içinde oldukça geniş bir kitleye çıkmaya başladı.Aşamalı bir büyüme ve viral süreç var. ”

PONZİ Mİ?

Proje Blockchain’e  bağlı bir sistem değil ve bir kripto para değil. Ödeme sistemini nasıl oluşacağı konusunda tam bir belirsizlik var.Web sitesinde bilgiler oldukça karışık. Şu anda kendi belirlediği bir zaman aralığına göre  ödemeler önümüzdeki yıla kadar başlamayacak.Proje hakkında bu bilgisizlik durumu akıllara ponzi mi acaba sorusunu getiriyor.Bunun dışında birçok kişide bu sistemin yeni bir bitcoin etkisi yapacak kapasitede olduğunu vurgulamakta.Bunun tam olarak nasıl olacağını iste Initiative Q tam olarak online olduğunda karar verebileceğiz.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku