Bitcoin’deki Yüksek İşlemler Ağı Güvenli Hale Getiriyor

0 0

AMBCrypto tarafından yapılan habere göre Bitcoin fiyatında görülen bu artış ağdaki işlem ücretinin yükselmesine neden oldu ve bununla beraber Bitcoin hakkında olumsuz yorumlarda peşi sıra gelmeye başladı

Özellikle Bitcoin Cash ve Bitcoin SV gibi kripto paralarını tutanlar ve destekleyenler Bitcoin ağındaki işlem tutarlarını hedef alıyorlar. Bitcoin Cash gibi ağlardaki işlem ücretlerinin çok daha uygun olduğunu öne süren bazı kullanıcılar Bitcoin’deki işlem ücretlerinin iyi derecede olmadığını düşünüyorlar.

Wladimir Weinbender gibi isimler ise bu kısma çok fazla inanmayıp Bitcoin’deki yüksek işlem ücretlerinin aslında haklı bir nedene dayandığını düşünüyorlar. Weinbender’a göre Bitcoin’deki işlem ücretlerinin Bitcoin Cash ve Bitcoin SV gibi ağlardaki ücretten daha yüksek olması aslında Bitcoin ağının daha güvenli olmasından kaynaklanıyor:

“Bitcoin’deki işlem fiyatları geçtiğimiz ay toplam değeri 432 bin 633 dolardı. Bununla beraber aynı zaman diliminde Bitcoin Cash 314 Bitcoin SV 125 dolar topladılar.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku