Tom Lee: Kripto Kışı Bitti ve Bahar Resmen Başladı..Ve Türk Lirası Hakkında Yorum

0 0

Fundstrat Globalin Kurucu Ortağı ve Danışmanı olan Bitcoin boğası Tom Lee geçtiğimiz günlerde Bitcoin ve kriptoların geleceğini tartışmak için CNBC Futures Now programına katıldı. Leeye göre “kripto kışı” bitti 2020 yılına kadar tüm zamanların en yüksek seviyesine sahip bir boğa piyasası bekleyebileceğimizi belirtiyor.

Tarihsel olarak sadece boğa piyasasında meydana gelen 11 işaret var ve bence kanıtlar şimdi boğa piyasası olduğunu söylüyor. ” ve ekledi  Dürüst konuşmak gerekirse bir önceki yıl kripto para sektörü için tam anlamı ile rezillikti. Fakat şu anda toparlanma emarelerini görüyoruz. Biz de bir süredir artık boğa sezonu nun geleceğini bildiriyorduk. Artık gördüğümüz veriler yavaş yavaş bir boğa sezonunun içine girdiğimizi doğruluyor. O yüzden BTC’de yaşanacak potansiyel artışlara karşı inancım hiç olmadığı kadar artmış durumda.”

Bitcoin ve kripto para lara son dönemde ciddi bir ilgi duymaya başladığının da altını çizen Lee aynı zamanda Türk Lirası’nda yaşanan değer kaybının da Bitcoin fiyatı için olumlu etki yapacağının altını çizdi.

Evet ABD’de kabul edilmek için bunun gerçekten önemli olduğunu düşünüyorum çünkü çok iyi kurulmuş bir finansal sistem var ama hatırlamamız gereken şey kriptonun ABD dışındaki hikayenin% 70’i olduğudur. Türk Lirası’nda ciddi bir enflasyon sorunu var ve Venezuela’da olanları da biliyoruz. O sebeple Bitcoin’in işlem sayıları artıyor bu da kripto paralar için iyi bir şey.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku