Bitcoin’de Yeni Bir Vadeli İşlemler Açığı Daha Oluştu

0 1

Bitcoin’de 20 bin dolarlık seviye konuşulurken ironik bir şekilde Bitcoin vadeli işlem piyasalarında aşağı yönlü baskı sağlayan bir başka “boşluk” ortaya çıkardı.

Yaklaşık 1.000 dolar boyutunda CME Bitcoin vadeli işlem piyasaları için cuma sonu ile pazartesi işleminin başlangıcı arasındaki fark 18 bin 100 dolarlık daha düşük bir fiyat hedefi veriyor.

BİTCOİN VİDEO ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Bu “boşluklar” geleneksel olarak ortaya çıktıktan kısa bir süre sonra dolduruluyor. Ancak şu anda açık olan ikisinin boyutu zorluklar ortaya çıkarmıştır. Neredeyse rakipsiz olan önceki 1.300 dolarlık boşluk 17 bin 550 dolara yükselişle yarı yarıya kapatıldı.

DailyPriceAction kurucusu forex trader’ı Justin Bennett “Unutmayın $ BTCnin CME vadeli işlemler açığını tüm zamanların en yüksek seviyelerini görmeden önce 16 bin 925 dolardan kapatması gerekebilir” dedi.

Van de Poppe aynı şekilde boşlukları izlenmeye devam eden bir fenomen olarak vurguladı.

“Son kapanış fiyatı 18 bin 115 dolar olduğu için yeni bir CME açığı yaratılacaktır. Bu nedenle bu vadeli işlemler boşluğu muhtemelen giriş veya çıkış için önemli bir nokta haline gelecektir bu nedenle bu tür boşluklar sıklıkla kendi kendini gerçekleştiren bir kehanet haline gelir ve doldurulur” dedi.

“Son fiyat hareketinden iki açık CME boşluğu var. İlki 17 bin 15 dolarda hala açık olduğu için tamamen dolmadı. 18 bin 115 dolarlık ikincisi hafta sonunun yükselen fiyat hareketi nedeniyle oluşturulacak.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku