Bitcoin’de gelecek hafta bir düşüş olabilir mi?

0 3

Santiment’in analizine göre BTC şu anda 24 saatlik piyasayı yüksek bir seviyede kapatan tek varlık olurken büyük altcoinlerin grafiklerinde ciddi şekilde düşme meydana geldi.

Bitcoin Ethereum Opsiyonları 

İyimser olanlar Bitcoinin piyasanın geri kalan hissiyatına girmeyeceğine inanmak isterken Gerçekleşen ve Örtülü Volatilite arasındaki sapma hacimlere dikkat çekti.

Aşağıdaki tablodan Ethereumun grafiğinde öngörülen sapma daha derin. Bitcoin ise muhtemelen aynı yönde ilerliyor. Bu metrikteki gerçek önem Varlıklar için Gerçekleşen Volatilite toplanırken Örtülü Volatilitenin grafiklerde görünüşte düşmesi.

Bu varlıklar tarafından halihazırda sergilenen oynaklığın şu anda onlardan beklenenden çok daha fazla olduğu anlamına gelir. Bu anlatıdan da bir yükseliş algısı olarak alınabilir ancak şu anda düşüş eğilimini tersine çevirmeye çalışıyor olmamız bir eğimden çok geri çekilmenin belirtilerini destekledi.

Sınır aşıldı

İkinci olarak Bitcoin Opsiyonları yatırımcıların duyarlılığı yukarıdaki verilere göre oldukça netti. Şu anda Eylül ayı sonuna kadar kurulmuş olan satım sözleşmelerinin miktarı son derece yüksek ve bir azınlığın hızlı bir geri dönüş beklediği 1 – 2 Eylüldeki ilk çöküş sırasında belirlenen sınırı aştı.

Bitcoinin 10 bin 800 dolarda kalma şansı önümüzdeki hafta boyunca düşük görülebilir. BTC son birkaç gün içinde toparlanma gücünü gösterdi ancak önümüzde olumlu bir tablo yok.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku