Bitcoin’de büyük bir fiyat hareketi mi geliyor?

0 0

Kripto para birimi borsası Krakenin araştırma birimi olan Kraken Intelligenceın temmuz raporunda Bitcoinin yakında büyük bir fiyat hareketi sergileyeceği vurgulandı.

Raporda “Bitcoin’in yakında 2.5 yıllık flamanın direncinden kurtulup yeni bir boğa piyasası döngüsüne girmeye veya yaklaşık 6 ila 7 bin dolar seviyesindeki desteği yeniden ziyaret etmeye karar vermesi gerekecek” denildi.

Bitcoinde büyük çıkış için birkaç neden

Daha sonra fiyatın yaklaşık 2 ay boyunca yatay olduğu ve direnci kırmak için yüzde 10dan fazla bir sıçrama olduğu göz önüne alındığında birçok piyasa katılımcısının Bitcoinin önemli ölçüde daha yüksek bir seviyeye yükseleceğine inandığı belirtildi.

Kraken analistleri “Bu inanç aynı zamanda 50 haftalık hareketli ortalamanın Bitcoin için güçlü bir destek olmaya devam etmesine dayanıyor” notu düşüldü.

Önce 10 bin 500 dolar geçilmeli

Son olarak rapor Bitcoinin daha yüksek bir seviyeye tırmanmak ve başarılı bir mola vermeden önce yükseliş eğilimini tetiklemek ve çok yıllı makro düşüş eğilimini geçersiz kılmak için 10 bin 500 doları aşması gerektiğini belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku