Bitcoin’de beklenen derin düzeltme engellenebilir mi?

0 0

9 bin dolarlık desteği veya 10 bin 500 dolarlık direnci aşan bir hareket Bitcoinin bir sonraki aşamada nereye gideceğini belirleyebilir.

Bitcoin yatırımcıları haftaya ters ayakta yakalanarak başladı. Fiyatı mayıs ayının sonundan bu yana ilk kez 9 bin doların altına düştü. Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksine göre ani düşüş eğilimi yatırımcıları endişeye sevk etti.

Piyasadaki olumsuz havaya rağmen Bitcoin kritik bir destek seviyenin üzerinde. Yüzde 78.6 Fibonacci seviyesi güçlü seyrediyor ve BTC fiyatında daha fazla düşüşe engel oluyor.

Ancak burada işler yolunda gitmezse BTC sonraki aşamalarda 8 bin dolar hatta 6000 dolar seviyesine çekilebilir.

Bazı piyasa katılımcıları en kötüye hazırlanırken veriler büyük yatırımcıların her dipte Bitcoin satın aldığını gösteriyor. Tarih tekerrür ederse bu biriktirme Bitcoin’in önemli bir yukarı yönlü hareket için hazırlandığının işareti olabilir.

BITCOIN BALİNALARI SATIN ALMAYA DEVAM EDİYOR

Santiment’in sahiplik şeması Bitcoin ile ilgili bir şeylerin piştiğini gösteriyor. Jargonda “balinalar” olarak geçen milyonluk hesaplar BTC’de son zamanlardaki aşağı yönlü baskıya rağmen sürekli artıyor.

AY BAŞINDAN BU YANA SİSTEME 75 YENİ BALİNA KATILDI

Büyük yatırımcı sayısındaki artış ilk bakışta önemsiz görünebilir ancak bu yatırımcıların

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku