Bitcoin zengin listesi tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşıyor

0 0

Kurumların ve yüksek net değerli yatırımcıların artan ilgisini yansıtan 1.000den fazla Bitcoin tutan 2 binden fazla adres var.

Glassnode veri sitesine göre Bitcoin Zengin Listesi veya tüm bu Bitcoin’i tutan adreslerin sayısı rekor seviyede.

BitInfoCharts tarafından derlenen verilere göre 2 bin 190 adres 1.000 veya daha fazla Bitcoin içeriyor. Önceki rekor 28 Eylül 2019da 2 bin 184 idi.

1.000 veya daha fazla hesapta tutulan toplam Bitcoin miktarı an itibariyle 7 milyon 868 bin 823 idi. Bu 922 milyar dolara tekabül ediyor.

Koronavirüs salgınının ardından daha fazla yatırımcı geleneksel piyasalara alternatif yatırımlar olarak Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine yöneliyor.

Prudential Securitiesin eski CEOsu ve şimdi Sanders Morris Harrisin CEOsu olanGeorge Ball bu ayın başlarında Reuterse Bitcoin veya başka bir kripto para biriminin çok “çekici” bir yatırım olduğunu söyledi ve birçok “çok zengin” yatırımcı ve kurumun Bitcoine yöneldiğini ima etti…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku