Bitcoin yükselirse bu sebepten yükselecek

0 0

Bloomberg analisti Bitcoin’de muhtemel bir yükselişi bu sebebe bağlıyor. Bloomberg Intelligence’de kıdemli bir analist Bitcoin’de yükseliş olacağını hissettiğini söylüyor.

Mike McGlonea göre BTC Mayıs ayından bu yana ilk güçlü destek bölgesini vurdu ve CME Group’un önümüzdeki yılın başlarında Bitcoin opsiyonlarını piyasaya sürmesi uzun vadede yeni bir ralli tetiklemesine yardımcı olacak. “Mayıs ayından bu yana ilk iyi destek bölgesine fiyat düştü. Bitcoin turuncu renkte 6 bin 500 doların üzerine çıktığında iyileşmeye işaret etti. Bu seviye şimdi 52 haftalık ortalamayı işaretliyor. 8 bin ila 6 bin 500 dolar iyi bir destek alanı. İlk iyi direnç şimdi yaklaşık 10 bin 500 dolar. Opsiyonlar gelecek yıl işlem yapmaya başlayacak bu nedenle duyarlı uzun pozisyonlar garantili görünüyor. ”

Bu arada yatırımcı Tone Vays dikkatli davranıyor ve Bitcoinin düşmek için daha fazla yeri olabileceğini söylüyor.

BlockTVye verdiği röportajda Vays BTCnin 2019un başında başlayan meteorik ralliyle düzeltme yaşamaya devam edebileceğini belirtiyor. “Artık tüm hareket yüzde 42 oranında düşmüş ve bu durum Bitcoin’in yüzde 40 daha düşmesi ve daha sonra başa dönmesi ile normal bir hale gelir. Ancak 3 bin dolardan 14 bin dolara kadar olan hareket neredeyse üssel olarak gerçekleştiğinden bu seviyelere gelmeden önce daha büyük bir düzeltme aramaya devam ediyorum örneğin ne kadar birikimim olursa olsun Bitcoine girmeye devam ediyorum. ”

Josh Rager büyük geri çekilmeye devam etmesi için Bitcoini arıyor.

Boğaların ivmeyi geri alması için BTCnin 8 bin 800 doların üzerinde kapanması gerektiğini vurguluyor. “BTC 8 bin dolardan hoşlandığı bir destek bulmuş görünüyor. Emir defterlerini izlemeye devam edecek ve eğer varsa fiyatı muhtemelen 8 bin 800 dolar seviyelerine taşıyacak.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku