Bitcoin yeniden 8 bin doların altına indi

0 0

Haftasonu bitcoin fiyatlarının kısa bir süre için 8 bin 200 doların üzerine çıkmasıyla bir miktar düşüş yaşandı ancak kıyamet ve kasvet Pazartesi sabahı geri döndü çünkü BTC yeniden 7 bin dolarlık bölgeye geri döndü. Uzun vadeli grafik göstergeleri düşüşe işaret ediyor ve hepsi piyasada çığlık atıyor. Bitcoin 7 bin 800 doların altına kayıyor

Görece istikrarlı bir hafta sonundan sonra 8 bin doların üzerinde BTC kripto aleminde yeni bir haftaya başladığımızda tekrar kaymaya başladı. Tradingview.coma göre birkaç saat önce 7 bin 760 dolar seviyesine kadar olan düşüş son 24 saat içinde yüzde 5lik bir düşüşe işaret ediyor.
Bitcoin şimdi beş ayın en düşük seviyesine rötuş yaptı ve teknik göstergeler olumsuz görünüyor. Haftalık mum Josh Rager tarafından işaret edildiği gibi kırmızı bir doji üzerinde kapandı ancak kararsız oluşumun bu hafta ayılar tarafından reddedilmesi muhtemel.   

Arka arkaya dördüncü kırmızı haftalık mum hacimler düşmeye devam ettikçe iki yıl boyunca gerçekleşmedi. Ek olarak BTC şu anda 200 günlük hareketli ortalamanın altında yar alıyor ve bu yakın gelecek için iyiye işaret değil.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku